Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

renovace alu kol vč změny barvy


Scratch

Recommended Posts

Díky za pár tipů :) Já nejsem zrovna nějak extra estetický typ (proto cše v bytě zařizuje přítelkyně :D). Antracitová by mohla být pěkná :)  Zimní udělám asi do stříbrna, ono k této barvě auta se moc barev ani nehodí :D Děsne se mi líbí bílý kola, ale to abych přelakoval celou káru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2018 at 16:14, MilanF1 napsal:

Nicméně mám tu pár exkluzívních barev vhodných na kola ... na auto bych to snad ani nechtěl. 

Ta nejvíce vpravo je "měděná"

20180427_160109.jpg

    @VojtouNerCZ   Koukni na tento vzorník  🙂  Mám kobinaci té druhé a třetí zleva. Stříbrný základ a do toho tu zlatavou.

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 7. 2018 at 18:11, Klemoň napsal:

A na to že to byla původní kola z prvovýroby, obouchaná a puchýřatá . . . :bojim    Oni i teď budou na zimu, ale v Práglu je to vlastně jedno a sluníčko ten barevný lom ukáže  :super

A navíc mi pan mistr nalakoval stejnou barvou i středové Pažoutí pokličky  :potlesk  To si ta moje popelnice ani nezaslouží.  :mad:

image.png.e6c9fd39d8d19e7faf2fd7f05d2873e8.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Klemoň napsal:

    @VojtouNerCZ   Koukni na tento vzorník  🙂  Mám kobinaci té druhé a třetí zleva. Stříbrný základ a do toho tu zlatavou.

@VojtouNerCZ ja mam tu treti zprava

IMG_20190715_184617.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak když je odře v provozu holt smůla ale jsou zde tací kteří v záchvatu čistoty mejou kola obrácenou houbou na nádobí a taky je maj pár dní po laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu Véno , ale mne těší , že já si kola neničím řidičským ne-uměním , ale únavou z práce . U vás mne to neomlouvá , ale já vím jak to bylo.  Duchem úplně jinde a šmrdlám a šmrdlám . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Véno - za pravdu se urazí jenom hlupák .  Já nemám problém přiznat , že jsem se spletl. Ale na druhou strany jsem velmi citlivý na to , když mne někdo obviní ze lži !!!  Jo mohu se splést , ale aby mi někdo říkal, že lžu . . . ale to je jiná pisnička  :papa

"" Víš jak jsou věci které se dají ve vhodný okamžik nenásilně připomenout.""  No jéje , takových tu je . . .  Od vinic přes lidi co si vozí na srazy klacíky až po ty co je nechtěj ani čarodějnice  😂   Důležité je , že to nikomu neublížilo a ostatní to pobaví  😍

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2019 at 17:52, VojtouNerCZ napsal:

Tak, jelikož jsem člověk velmi nerozhodný, optám se místnách rádců :D Koupil jsem na zimu nový disky- potřebují péči, jsou na nich pěkný vrypy od obrubníků, ale nic, co bych neopravil, navíc za tu cenu :) Ale k věci. Kola se budou lakovat. Jakou barvu byste zvolili, aby nejlépe ladila? Přemýšlím, že opět půjdou do "chromu", dále koketuji se zlatou jako má auto, případně jaké jiné odstíny si myslíte, že by se k autu hodily? :) A když už jsme u toho, origo disky co teď mám na autě, ponechat, nebo zkusit taky jinou barvu? Opět beru v úvahu zlatou, nebo matně šedou, ale ani jiným barvám se nebráním, pokud bude sedět :)

64591263_2172903169493656_3206841824094191616_o.jpg

 

Tady bych si jenom dovolil upozornit na ten VW v pozadí, který se chtěl taky dostat na foto 😄 koukal jsem na samolepku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...