Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

renovace alu kol vč změny barvy


Scratch

Recommended Posts

Ja jsem si chtěl pohrát s barvickami a do podobných jako na autě, včetně neznatelneho přechodu. 

Aneb zajímavá dekorace na stůl. 

Pokud někdo chce udělat nějaké podobné kravoviny, není problém. Případně pokud by někdo chtěl něčeho s Peugeoti tématikou zbavit, rád koupím a přebarvim si, dekorací není nikdy dost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, MilanF1 napsal:

Ja jsem si chtěl pohrát s barvickami a do podobných jako na autě, včetně neznatelneho přechodu. 

Aneb zajímavá dekorace na stůl. 

Pokud někdo chce udělat nějaké podobné kravoviny, není problém. Případně pokud by někdo chtěl něčeho s Peugeoti tématikou zbavit, rád koupím a přebarvim si, dekorací není nikdy dost. 

Tenhle neznatelny přechod se tady lakoval na autech po revoluci, když se dělalo jedno auto ze dvou. Tímhle i Pug šlápl vedle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, to máš pravdu. S tímhle na mě nechoď. Obecně já malé díly nemám rád. A určitě nechci zalepovat okýnka na tom náklaďáku... to fakt ne. 

Tohle moje vicebarevne lakování, je naprostá pohoda. Čistého času jsem na tom lvi strávil tak 1 hodinu.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jenom abych tě trochu přibrzdil v rozletu  :papa   Tohle se tvými prostředky ani dělat nedá. Barvu to má správnou jde jen doladit Revelem / štětečkem doplňky  :roker  

Tady je realita 1:1  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&tbm=isch&q=ural+auto&chips=q:ural+auto,online_chips:ural+4320&sa=X&ved=0ahUKEwj717LA5_ngAhUPUhoKHfp1DF8Q4lYILSgF&biw=1920&bih=966&dpr=1#imgrc=92yz7H_pqUOTKM:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
V 10. 4. 2019 at 8:00, MilanF1 napsal:

A to tam není všechno. Ještě brusivo, lestici kotouče a lestici pasty a další materiál. Ani nechtěj vědět, co to všechno stálo. 😄

cas se nam blizi Milane, uz mi chybi jen drzaky parkovacich cidel do toho noveho grilu. Jo a jsem rad, ze jsem to pozdrzel, predstav si, ze me v rakousku si nejaka *neumím psát slušně*a voprela lyze o moje auto a sklouzly ji po celem boku...... velka skoda, ze jsem u toho nebyl, opravdu velka skoda..... Videl bych to na prvni etapu tj. levy a pravy blatnik, naraznik, zbytek na druhou etapu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Dlouho tu nic nepřibylo. Běžné díly nemá smysl sem dávat. 

Nyní něco jiného a lakovano oboustranně. 

Celkem 13 hodin práce. 

Kdo první uhodne, z čeho to je? :)

20190821_141045.jpg

IMG-20190821-WA0039.jpeg

IMG-20190821-WA0016.jpeg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, jelikož jsem člověk velmi nerozhodný, optám se místnách rádců :D Koupil jsem na zimu nový disky- potřebují péči, jsou na nich pěkný vrypy od obrubníků, ale nic, co bych neopravil, navíc za tu cenu :) Ale k věci. Kola se budou lakovat. Jakou barvu byste zvolili, aby nejlépe ladila? Přemýšlím, že opět půjdou do "chromu", dále koketuji se zlatou jako má auto, případně jaké jiné odstíny si myslíte, že by se k autu hodily? :) A když už jsme u toho, origo disky co teď mám na autě, ponechat, nebo zkusit taky jinou barvu? Opět beru v úvahu zlatou, nebo matně šedou, ale ani jiným barvám se nebráním, pokud bude sedět :)

64591263_2172903169493656_3206841824094191616_o.jpg

Bez názvu.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...