Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

renovace alu kol vč změny barvy


Scratch

Recommended Posts

Slyšel jsem že by někteří z Vás mi chtěli svěřit své auto na rozlesteni laku, tedy celého auta. Nejsem velký leštič, ale nyní tu mam vcelku zajímavé auto v té nejhorší možné barvě - černá, dokonce pastelova.

20180515_160806.thumb.jpg.2c4cdbfa7de7903d88f22e57cdb377fe.jpg

Takto vypadal lak po 6 letech, než černý spíše šedý a miliony drobných skrabancu. 

20180515_164441.thumb.jpg.2231ce14031bd924e00b4fff9fd3a8e1.jpg

Jenže já jsem blázen a vzal jsem si brusku. :D

20180515_172717.thumb.jpg.51171facf175ad2a99d497f15e2e9b53.jpg

Takto po obrouseni. Celé auto trvalo asi 2 hodiny. A teď, kdo si ke mně troufne dát auto na vylesteni? :D

Pokračování příště ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MilanF1 jo, krasny kola Ford :D

pneumatiky maj zpozdeni, jsem je objednal, a zrusili mi to, ze je nebudou naskladnovat, takze si ty membaty asi objednam ze zahranici...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

A na to že to byla původní kola z prvovýroby, obouchaná a puchýřatá . . . :bojim    Oni i teď budou na zimu, ale v Práglu je to vlastně jedno a sluníčko ten barevný lom ukáže  :super

A navíc mi pan mistr nalakoval stejnou barvou i středové Pažoutí pokličky  :potlesk  To si ta moje popelnice ani nezaslouží.  :mad:

Jediné co můžu slíbit, že houbu na nádobí nechám doma a tak mi nově nalakovaná kola určitě vydrží déle než @Scratchovi  :D

image.png.e6c9fd39d8d19e7faf2fd7f05d2873e8.png

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, v to taky doufám. Teď mám u Milana jednu sadu i já :)  Sice teda samozřejmě ne na Pažouta ale i tak. Jsem zvědav na výsledek, ale nespěchám na ně, kvlita před rychlostí  :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...