Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

renovace alu kol vč změny barvy


Scratch

Recommended Posts

@Denis.prin diky za tip, ale kola potrebuji generalni opravu a pak urcite lak :D 

@MilanF1 neboj neco vyberem :D, ale asi se za tebou budu muset zastavit kvuli tomu vyberu, kazdy monitor to ukazuje jinak a chce to videt nejlepe za denniho svetla. Skoda ze ted nemam cestu na MB, pojedu tam za 14 dni (tj. 10.-11..3.) tak bych ti tam hodil asi oboje kola :D

@radim.1008 Jasne ze se to vezme pres vzornik :D, nejsme uplny kokosaci co kazdy kolo strihnou od oka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brixtr: uplne nejses, ale BMW je mat, ja to mam tak ze koukas z jednoho uhlu a vidis sedezelenou, koukas z druheho uhlu a vidis sedofialovou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas.. V něčem sice může pomoct photoshop ale není nad lidské oko.

Nedávno jsem laboroval jak by vypadalo kdybych nechal kola udělat na bílo, a dospěl jsem k tomu že by to vypadalo hrozně díky photoshopu ale pak jsem podobné viděl na jiné c5tce a zase o tom přemýšlím :D

 

26910319_10210428522020978_5721826237075282312_o.jpg

26962248_1635404343165523_5263871707366752163_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotka je krásná věc, ale musíš mít i to auto ve správné barvě a ideálně i typ kol stejný - zvláště pokud jde o metalicky lakování. 

Udělat fotku vzorniku není problém, ale opět to zkresluje... stejně tak u ty obrázky ode mne výše.  

Já bych třeba na kola dal tohle... opět, z fotky to tolik nevznikne, ale tahle stříbrná má hodně výrazné zrno. 

20180222_172916.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...