Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

renovace alu kol vč změny barvy


Scratch

Recommended Posts

týpek z vesnice,dělá to po práci a stříká to v práci v boxu je to lakýra,dělá i veterany,ano mimo vaření je cena 2000

mokrou houby komaxit,je to za tu cenu ,že si to otryská připraví a dělá vše v práci...

stránky asi těžko když je od rána do večera v práci....

ale můžu se za jeho práci zaručit,platba až je hotovo....záruka na práci a lak....jen má málo času...:D

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 1. 2018 at 11:13, Béďa napsal:

tvé návrhy mi připomínají kola co si měl na 406ce.. :) jinak co se barvy týče je to na vkusu každého, dneska už si můžeš vymyslet defakto cokoli, jen je pak otázka zda jít do komaxitu (levnější varianta) nebo rovnou do mokrého laku, případně si mužes nechat potáhnou hydrografikou, možností je opravdu spousta..  mě osobně se ten titan k tvému autu taky hodí ;) 

To víš, na svoje OZ vzpomínám s láskou a slzou v oku, byť se spoustě lidem nelíbila, tak pro mne prostě lásky :D, jel jsem pro ně tenkrát do Německa, protože na českém trhu nebyly k mání :D

V 12. 1. 2018 at 19:26, MilanF1 napsal:

Takže mokrá cesta :super

Já kola dělám nerad ... takže to všichni odvezte charliemu.  :)

Milane, ale to bychom se mohli domluvit ne? Akorát nevím, jestli ta barva co tam je ted je prasek ci co. Ale chtel bych zachovat ten puvodni styl v te antracitove ci co to je ale na musi to jit na celolak, kola jsou dodrbana. Pred Ulmanem a Rozou jakoby nic :D

Ten návrh @urdemala vypadá opravdu hezky, děkuji moc :)

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby si chtěl mám super lakovnu (komaxit) na Kladně. Dělá to i vč. opravení odrbaných hran v ceně. Do týdne jsou kola hotová. Cena 2700kč za 17'' kola. Jeden palec nahoru - 100kč navíc. Čili 18'' 2800kč, 19'' 2900kč atd.....

Upraveno uživatelem Print
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dostal další návrhy

rád bych poprosil @urdemala zda by nemohl zkusit nahodit ta posledni kola do fotoshopu (predpoklad je kraje v barve auta a ty diamanty ve stribrny metalize. A klidne i ty prvni, ale jsem radsi skromny. 

received_10215585806943646.jpeg

received_10215585820223978.jpeg

received_10215586182353031.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dostal jsem nabidku na 20 palcu limcova kola, ale to uz je fakt moc :D, ale za 10 krasna neodrbana kola a s moznosti zapisu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...