Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

renovace alu kol vč změny barvy


Scratch

Recommended Posts

Ahoj tuneři, protože tyhle kola u předchozího majitele dost trpěla, uvažuju o jejich renovaci, kterou bych asi nechal provést Hugo Bosse, nebo u někoho ověřeného v Praze. V současné chvíli uvažuju o dvou variantách, a to že jen renovace a současná barva, protože kola jsou součástí paketu individual, který je mezi fordy hodně málo vidět. Na druhou stranu by se mi líbila nějaká změna, tak se vás ptám, do jaké barvy/kombinace barev by to šlo. Proč se ptám? Protože sám nevím, a nemám na tohle úplně buňky :D20170713_101911.jpg.12f1c27d2a59e8793b19b0239336184d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvé návrhy mi připomínají kola co si měl na 406ce.. :) jinak co se barvy týče je to na vkusu každého, dneska už si můžeš vymyslet defakto cokoli, jen je pak otázka zda jít do komaxitu (levnější varianta) nebo rovnou do mokrého laku, případně si mužes nechat potáhnou hydrografikou, možností je opravdu spousta..  mě osobně se ten titan k tvému autu taky hodí ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky budu asi něco dělat se zimní sadou po zimě, jsou to originál 17" COSMOS ale byly kupované tuším před 2 lety s tím, že s autem "jezdila žena" - tak mi to bylo řečeno, a fakt je, že odřený a to vcelku slušně jsou všechny 4. Já sám jsem ještě 1 či 2 škrábance přidal. Barvu bych neměnil. Takže taky přemýšlím pokud to udělat u koho, jaká cena je pro mě za renovaci sady 4 ALU přijatelná atd. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...