Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

renovace alu kol vč změny barvy


Scratch

Recommended Posts

Tak dneska tu byl @MilanF1 a vyzvedl si kola i gril do narazniku a nakonec se vybrala barva na BMW ale kdyby Milan hodil foto aspon nejake jaka barva se vybrala, byl bych rad. Na gril pujde cerna metla z octavie. Na horni az ho dovezu, taky. Timto dekuji @Klemoň za slepeni grilu a Milanovi za ochotu se zastavit a vyzvednout si praci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ta druhá zprava. BMW Bronze Sepang. 

Ten gril je fakt pořádný... tam by se vešlo steaků. :mrk

Klemon: tak já budu opatrný, pořádně vybrousim a spojim flexibilním tmelem na plasty. ;)

20180223_140656.jpg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň Gril drží, ale ještě ho nemám hotový ... A už jsem to tu psal, kola dělám velmi nerad. Na Scratchových jsem strávil cca 12 hodin práce, ještě teď mě bolí prsty od broušení. :D To raději udělám několik blatníků za stejný čas bez bolavých rukou. :D 

Pošli foto těch disků, i vnitřky (kvůli té oxidaci) ... možná něco vymyslíme. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

image.png.fee0e74d8cf43685c42d964a5a924bb3.png   Reálné foto vnitřků není možné, obuto jako zimní sada  ( letní je Oxygene 17") Ale tyhle SANTIAGUITO 16" jsou ploché, žádné zvěrstvo jako Scratch  :papa   Ale zevnitř jsou čisté, ty puchýře jsou kolem středu a děr .  Nechtěl jsem ti ale kazit náladu , to jsem nevěděl že nemáš disky rád :mad:  .   Šlo mi o odpověď z principu zda ano nebo ne. Mám je na zimu, tak to zase moc nehrotím, ale ty puchýře už mne trochu s . . . .  Až půjdu okolo tak to vyfotím, ale pro představu tvaru máš foto zde  ;)  Můžeš na oplátku nadhodit cenu ? Klidně do SZ - 2 000, 3 000 5 000 10 000 jen abych měl představu. Vím, že Jirkovi to děláš protekčně :D

 

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...