Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po odpojeni budikov ukazuje prazdnu nadrz


Blackstar406

Recommended Posts

diagnostika bsi ukazuje 16 litrov v nadrzi a ukazatel nula len som odpojil budiki a zapol zapalovanie bez nich a odvtedy ukazuju prazdnu nadrz uz som nachodil cca 100 km a stale nic. mam diagnostiku ale nikde som nenasiel kalibraciu len ukazatel stavu v nadrzi a test budikou nikde ale kalibracie nieje

20180109_175045[1].jpg

20180109_175053[1].jpg

Upraveno uživatelem Blackstar406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze kalibracia pomohla odporom 360ohm a 47ohm  ale dost neskoro mi ukazuje rezervu totiz ked mi zacne svietit urobim sotva 10 km a auto zdochne predtim som urobil na rezerve aj 100 palubak ukazuje ked zacne svietit rezerva dojazd 80 km ako ma aj bsi ukazuje spravnu hodnotu kolko nalejem tolko tam je ale ukazatel ukazuje akosi stale viac ako tam mam rozdiel medzi meranou hladinou paliva v diagnostike v bsi a zobrazenou hladinou paliva je aj 5 litrov

20180110_161718[1].jpg

Upraveno uživatelem Blackstar406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal podobný problém, keď som menil zadreté podávacie čerpadlo v nádrži za nové, tak tiež mi to ukazovalo nízku hladinu a mal som plnú nádrž, po natankovaní a nejakých kilomentroch (asi viac ako 100) sa to samo opravilo, tiež som bol z toho na prášky. Musel som na nejaký čas odpojiť konektor toho snímača hladiny na čerpadle, lebo mi furt dopĺňalo aditívum (ktoré už v nafte bolo, lebo naftu som nechal v nádrži). Vyjazdil som skoro všetko, šiel som na pumpu, natankoval do plna a pripojil konektor na plavák. Potom som pobehal tie kilometre a ručička sa spamätala. Neviem, či to pomôže v tvojom probléme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...