Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomůže někdo v Brně? Motorek ostřikovače


kamcax7

Recommended Posts

Tak aby toho nebylo málo, přestal ostřikovat úplně. Motorek běží, ale nečerpá. Zřejmě to chce pročistit ventilek, ale já se k němu za boha nemůžu dostat. Podběh odsunut, ale motorek je až za přepážkou.

Pomůže mi někdo v Brně? Předem moc dík.

Kamil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Musíš ten plastovej podběh vyndat celej. Pak demontovat celou nádobku 2x šroub M6 (10 klíček) odpojit konektor napájení. No a pak motorek vyměnit, žádnej ventilek tam není. Prostě odešel. Vhodný je koupit zrovna nový těsnění za cca 30,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kirkiz napsal:

Musíš ten plastovej podběh vyndat celej. Pak demontovat celou nádobku 2x šroub M6 (10 klíček) odpojit konektor napájení. No a pak motorek vyměnit, žádnej ventilek tam není. Prostě odešel. Vhodný je koupit zrovna nový těsnění za cca 30,-.

Díky. Pokusím se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem motorek ostřikovačů před měsícem. Hodil jsem auto na hever, sundal kolo, ale podběh jsem odšrouboval pouze ze předu od nárazníku abych se dostal k nádržce. Nádržku jsem nevyndával, jsem jsem vyšrouboval šroub, kterým je přichycená nádržka ze strany od motoru aby šla nádržka vyhnout, odpojit konektor a motorek šel vyndat"vypáčit" šroubovákem. Jestli Ti tam zůstala kapalina, tak si připrav nádobu - já byl připravenej, měl nádobu, ale stejně jsem dostal sprchu :-) :-) . Já motorek nečistil, koupil novej od Meyle za cca 160,-Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak motorek je ok. Prasklá hadička někde za blatníkem. Nejde se mi tam dostat. Poradí mi někdo co s tím? Jak ji vyměnit? Neexistuje někde nějaký foto nebo video návod? Přivítám šikovného kolegu z Brna nebo okolí, který mi pomůže. Zaplatím....

Díky. Bez ostřikovačů to v tomto počasí nejde. Help...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň,ale nějakým záhadným způsobem jsem se dostal na jiný typ auta,ale všiml jsem si toho až po chvilce :-/ ,já mám 5008 a ne 807 :-( ,takže bohužel Ti nemůžu být nápomocen :-( ,omlouvám se

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...