Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

divny zvuk a černo na podlaze, vyřešeno s novou lamda sondou original


maruskamichalek

Recommended Posts

ješte jedno se mi nelibí že to ma divny zvuk jak sundam nohu s plynu tak to trošku prdi  a na podlaze se mi děla černo,jako kdyby byl  špatny katalyzator nebo v čem je problém,olej nemizí ani voda davam video a foto, může být ten problém na to že jednou to dobře akceleruje a jednou ne, snad se mi potvrdí že mi odešel katalyzátor, a další 300 eur v pí,, 

 

IMG_20180108_160433.jpg

 

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to příjde jak když je utržená nějaká příčka ve vejfuku , kdyby byl špatnej kat , tak by ho nahlásila zadní sonda :myslim . Co se týče toho černýho "smetí" na podlaze , asi bych to nehrotil (nechtěj vidět , jak vypadá zeď u mě v garáži za Omegou :D) , taky mi to při studeným startu kouřne a jede a žere to v normě

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaprvé bych auto netůroval když máš studený motor a za druhé nechci hodnotit tvůj styl jízdy,ale není dobré jezdit v nízkých otáčkách. Je zapotřebí sem tam vymést pavučiny a jinou chamraď z výfuku agresivnější/svižnější jízdou, aby se ti tolik bordel neusazoval ve výfuku,kde ti následně při sešlápnutí plynu chce všecek bordel vyleťet z výfuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...