Jump to content
Radek Hurvajz

7 dní Peugeot odstartuje 15. ledna 2018

Recommended Posts

Kolo mám hezké CTM ,na těch mých 500-600km ročně s děckama mi bohatě stačí jsem nenáročnej;)

Ceniky potřebuju kámoš se tam chce vydat pro Partnera a potřebuje zjistit ceny,rok sleduje ceny tak to chce porovnat a popřípadě koupit...;)

tak to cenové porovnání sem pak klidně Charlie napiš, až budeš znát ceny v akci ;-) to by mě taky zajímalo u téhle krabice.

Edited by JimBeem

před 15 hodinami, Charlie 1 napsal:

jak to víš:myslim

a ty snad jo..?

Charlie 1

Maličko přidej na 10% ceny vozu (60.000,- je málo) a ostatní budou splátky posílám Ti kalkulaci 

Cena je počítána z ceny akce 7 dní v základní výbavě bez placených doplňků   Pro ostatní, nesnažím se mu to prodat jen všem posílám kalkulaci pro představu. 

Charlie 1 úvěr.PDF

pro inspiraci :myslim--šel jsem v lednu 2014 v akci 7 dní pežot koupit Partnera a koupil Berlingo :mrk, prostě identický vůz byl levnější o 50 tisíc i přesto, že byla akce 7 dní...:D

Zůstal u PSA :)  Ano občas si s Citem konkurujeme. Někdy je, ale trochu jiná základní výbava.

Já a 1.6gti to ne to je pro mladý,což o to Peugeoty se mi líbí ,ale jiné vody 2008,3008,5008 popřípadě 308sw u budoucího auta bude problém,protože potřebují na kouli max.dvske zatížení min.80kg kvůli nosiči kol a to moc aut nesplňuje:myslim

Vy už umite nabídnout i klasicky úvěr bez pojistek?to se divim vždy v tom bylo predrazene pojistné. Co je v propočtu RPSN tech 4,3%to už je slušný:super

S pojistkou to jde samo sebou také. Pojistka je podmínkou úvěru v této ceně vozu. Předražené pojištění? Jak kdy. Když někdo nemá bonusy, chce plnohodnotnou pojistku bez nutnosti platit spoluúčast na případné nehodě tak to v porovnání není tak špatné. Ba naopak. Ale jak já říkám "i ta nejlevnější pojistka je drahá když jí nakonec nevyužiješ, ale i ta nejdražší pojistka je levná když jí potřebuješ"