Přejít na obsah
Radek Hurvajz

7 dní Peugeot odstartuje 15. ledna 2018

Recommended Posts

Kolo mám hezké CTM ,na těch mých 500-600km ročně s děckama mi bohatě stačí jsem nenáročnej;)

Ceniky potřebuju kámoš se tam chce vydat pro Partnera a potřebuje zjistit ceny,rok sleduje ceny tak to chce porovnat a popřípadě koupit...;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

tak to cenové porovnání sem pak klidně Charlie napiš, až budeš znát ceny v akci ;-) to by mě taky zajímalo u téhle krabice.

Upraveno uživatelem JimBeem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 15 hodinami, Charlie 1 napsal:

jak to víš:myslim

a ty snad jo..?

Charlie 1

Maličko přidej na 10% ceny vozu (60.000,- je málo) a ostatní budou splátky posílám Ti kalkulaci 

Cena je počítána z ceny akce 7 dní v základní výbavě bez placených doplňků   Pro ostatní, nesnažím se mu to prodat jen všem posílám kalkulaci pro představu. 

Charlie 1 úvěr.PDF

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já a 1.6gti to ne to je pro mladý,což o to Peugeoty se mi líbí ,ale jiné vody 2008,3008,5008 popřípadě 308sw u budoucího auta bude problém,protože potřebují na kouli max.dvske zatížení min.80kg kvůli nosiči kol a to moc aut nesplňuje:myslim

Vy už umite nabídnout i klasicky úvěr bez pojistek?to se divim vždy v tom bylo predrazene pojistné. Co je v propočtu RPSN tech 4,3%to už je slušný:super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

S pojistkou to jde samo sebou také. Pojistka je podmínkou úvěru v této ceně vozu. Předražené pojištění? Jak kdy. Když někdo nemá bonusy, chce plnohodnotnou pojistku bez nutnosti platit spoluúčast na případné nehodě tak to v porovnání není tak špatné. Ba naopak. Ale jak já říkám "i ta nejlevnější pojistka je drahá když jí nakonec nevyužiješ, ale i ta nejdražší pojistka je levná když jí potřebuješ" 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku