Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

7 dní Peugeot odstartuje 15. ledna 2018


Recommended Posts

Kolo mám hezké CTM ,na těch mých 500-600km ročně s děckama mi bohatě stačí jsem nenáročnej;)

Ceniky potřebuju kámoš se tam chce vydat pro Partnera a potřebuje zjistit ceny,rok sleduje ceny tak to chce porovnat a popřípadě koupit...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Charlie 1 napsal:

jak to víš:myslim

a ty snad jo..?

Charlie 1

 Maličko přidej na 10% ceny vozu (60.000,- je málo) a ostatní budou splátky posílám Ti kalkulaci 

Cena je počítána z ceny akce 7 dní v základní výbavě bez placených doplňků   Pro ostatní, nesnažím se mu to prodat jen všem posílám kalkulaci pro představu. 

Charlie 1 úvěr.PDF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já a 1.6gti to ne to je pro mladý,což o to Peugeoty se mi líbí ,ale jiné vody 2008,3008,5008 popřípadě 308sw u budoucího auta bude problém,protože potřebují na kouli max.dvske zatížení min.80kg kvůli nosiči kol a to moc aut nesplňuje:myslim

Vy už umite nabídnout i klasicky úvěr bez pojistek?to se divim vždy v tom bylo predrazene pojistné. Co je v propočtu RPSN tech 4,3%to už je slušný:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S pojistkou to jde samo sebou také. Pojistka je podmínkou úvěru v této ceně vozu. Předražené pojištění? Jak kdy. Když někdo nemá bonusy, chce plnohodnotnou pojistku bez nutnosti platit spoluúčast na případné nehodě tak to v porovnání není tak špatné. Ba naopak. Ale jak já říkám "i ta nejlevnější pojistka je drahá když jí nakonec nevyužiješ, ale i ta nejdražší pojistka je levná když jí potřebuješ" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...