Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nizkotlake palivové cerpadlo fault codes P0002, P0089,P1598,P1693...


Maroš

Recommended Posts

Dik. Áno chápem takze šírka impulzov reguluje jeho otvorenie a zavretie. Skúsim ráno odpojiť ten senzor. Ked som vyberal DRV tiež má napadlo ho vybrať opatrne, či tam nebudú spony z čerpadla, ale keď som ho skúšal na baterke v strede ventilu je taký kúzel, ktorý chodí dnu a von, ale pri pripojení na baterku nič. Ani zvuk, ani pohyb, ako by bol zablokovaný. Preto som si myslel, že to bude on, ale premyslam co ho zaseklo.Ten regulator prietoku paliva, ktorý je hore cvakal super. Dával som si pozor aby som ho zapojil správne polaritou, lebo pin 1 je pripojený cez poistku 10 A a je riadený zemou cez ECU. Pripájal som ventil na baterku len tak rýchlo priložiť a odtiahnuť. Ale na videu som videl, ako testovali ventil na baterku a ten kužeľ v strede ventilu sa otváral a zatváral. Obrázok ventilu kde je ten kužeľ.

00C442BD-77C1-4A4B-BD7A-E33AEBC73173.jpeg

97CC7125-DDAC-4558-BA36-3E45D9BEFFF8.jpeg

Upraveno uživatelem Maroš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bol som v aute a nakoľko je nízky tlak z čerpadla, tak som pozeral okolo vstrekov a všade okolo nich bola nafta, ktorú som vytiahol striekackou :myslim . Skúšal som, či je všetko dotiahnuté, ale nič som voľne nenašiel. Vstrekovače sú vlhké od nafty82E193C9-050F-4D10-9B72-E5587F83AE9B.thumb.jpeg.613c029be7bddc83ba9b9339c4ca8ae6.jpegDB31A985-10CB-4B81-9852-D5D49134B086.thumb.jpeg.3e566edf72eb34fd23ee437daf110151.jpeg0FA41BB0-21DC-43CA-B4E3-376B3A5C6BFC.thumb.jpeg.a2ec1345ef1ea59781fc5ce53145de3e.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte sa chcem opýtať. Nemôže byt problém, že ta pumpa a cely systém je zavzdusneny?bolo odčerpanie všetko palivo a ja som vybral ona ventil z čerpadla, či tam nie je vzduch lebo v hadickach vidím všade vzduch a skúšal som len na filtru to odvzdusnovat ale z filtrom je tam vzduch.

Este má napadlo, každý píše o tesnení pod ventil, ktorý je na vrchu čerpadla, ktorý reguluje prietok paliva. Keď som ho demontoval nemal som tam žiadne tesnenie len bol prilepený. Vrátil som ho spat ako bol. Bola na ňom len ta tesniaca gumicka po obvode. Môže to robiť problém?

Upraveno uživatelem Maroš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ináč štart bez senzora tlaku dáva hneď na diagbox údaj 1835bar bez točenia, co si myslim ,že počítač ECU berie ako vysoký tlak a snaží sa ho redukovať odpustenim paliva do nádrže. Nenaštartoval som. 

Upraveno uživatelem Maroš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už fakt neviem. Asi je to cerpadlo naozaj v ťahu. Ja som dnes povolil ten DRV a dal ho znovu spat. Ale myslím si, že cerpadlo je v ťahu. Povolil som všetky štyri prívody paliva na vstrekovacoch, či tam nie je vzduch. Išli trosku bublinky, ale nepomohl to. Viac ako 125 barov z toho čerpadla nedostanem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viacmenej si vyskusal co sa dalo

musis do servisu cerpadlo na skusacku ci da tlak

este by som zmeral impulzy do ventilou ale ked reagovali cez diag tak asi zbytocne 

skus to este natocit na sprej 

zvysia sa otacky cerpadla ci sa to chyti 

moze byt spatne podavacie cerpadlo v tom vysokotlakom cerpadle a nemusi to tahat dobre naftu pre vysokotlaku cast cerpadla

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde sa dá kúpiť taký sprej na štartovanie? Už skúšam hľadať použité cerpadlo na nete. Ak by si vedel o niečom. Jeden mi núka cerpadlo za 4500kc. Neviem, ktore je drahsie, Colorado to Siemens, ale one to druhe nepamätám si výrobcu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Súper. Dik za pomoc. Prosim Ta vedel by si mi povedať part number čerpadla na mojom aute? Som momentálne 25 km od Francúzka a budem tu niekoľko dni. Mám kolegov dvoch sú Francúzi a chcú mi pozrieť diely ktoré potrebujem. Chem tu kúpiť aj nejaké diely na 206, oni mi to pozrú hneď pri hraniciach sú dve veľké vrakoviská plne Peugeot aút. Hovorili mi, ze mi to pozru a dohodnu ceny, lebo ak zistia, že som z inej krajiny ceny sú hneď iné a zadalsie, že nikto nebude so mnou hovoriť anglicky. Potreboval by som ten ventil co je na čerpadle na vrchu a celé cerpadlo nejaké údaje ako to hľadať. Nejaké výrobne udaje. Zoneriem ten horny ventil a v stredu ho vymením ak to nepojde tak další týždeň vezmem celé cerpadlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pezotacky oem kod  1920 QH  ale to na stitku  cerpadla zrejme nebude  ale  continental VDO  5WS40809-Z 

a ten vrchny ventil by mal by VDO    X39800300018Z.

vidim ze si nedas povedat  a robis to po svojom a chces len vymienat 

ale ak to tym nebude  tak ma neber na zodpovednost 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak, píšem po dlhej dobe. Len pre info. Po dlhom trápení som dal auto do servisu. V servise nevedeli tiež prečo je nízky tlak paliva, tak zhodili palivové cerpadlo a našli poškodene( zlomené) spojenie medzi čerpadlom a motorom. Musela sa meniť vackova hriadeľ, tak som nechal vymeniť aj rozvody a spojku. Volali mi, že auto je hotové. Žiaľ, keď som prišiel do servisu další den, videl som auto na nabíjačka a servisak mi hovorí, že z autom je problém, auto naštartuje 5x a na šiesty krát už ho nenaštartuje. Nízky tlak paliva. Vidím, že sú v koncoch. Vymenili druhé palivové cerpadlo, snímač tlaku paliva na rampe, ale výsledok stále ten istý. Požadovaný tlak paliva 25MPa pri štartovaní, auto pekne nabehne a aj tlak pekne do dvoch sekúnd na 25MPa, keď auto nechce naštartovať tlak je 2 - 14 MPa. Nechápem tiež co to môže spôsobovať. Zaplatil som už 40 000 za servis a auto beriem zo servisu, lebo mi rátajú hodiny a niekedy fakt len stoja a premýšľajú co ďalej. Strávil som tam cely den. Naštartujem auto a v garáži pripojím senzor tlaku paliva priamo k čerpadlu cez prechodnik a uvidím či cerpadlo dáva stále tlak paliva.

palivovy filter vymenený, nizkotlake časť bez problémová. Skúšali aj naplniť plastovú fľašu naftou a dať palivo priamo na vysokotlake cerpadlo ale stále výsledok ten istý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle sem mi taky stalo prasklý unašeč vačky.  Výměna vačky a spojky mezi čerpadlem a vackou.  

1.Chci se zeptat jestli si měnil i tu spojku. 

2. Když nastartuješ,  motor ti jde dobře bez problémů i v tahu? Live data

3. Bylo by dobré to změřit osciloskopem. Jestli neni problém někde jinde než hledáš snímač,  kostra,  oxidace,  poškozený kabel.  

4. Pošli video s dobrým průběhem startování a pak špatný průběh startování. + live data

5.  Od kud jsi?

6. Co hlásí diagnostika? 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Som z Noveho Jicina. Keď auto nastartujes ide super. Ako vozil som sa chvíľku, ale proste auto ide. Videl som diagnostiku na voľnobehu. Keď pridám mení sa požadovaná hodnota tlaku paliva a cerpadlo ju vždy dosiahne bez problémov. Ale keď vypnem motor , tak len dúfam že znovu nastartujes. Niekedy som sledoval hodnotu tlaku paliva a točil zároveň štartér dlhšie, drží napríklad tlak paliva 15MPa a zrazu skončí tlak na 16MPa a auto naštartuje. Vždy keď hodnota skočila na 16 hneď chytilo. Pod 16 MPa len točíš a točíš. Zajtra volám do servisu lebo vidím, že už nevedia co ďalej. Volali mi že niekde namerali 5V, ale neviem kde, lebo senzor tlaku má sa mi zdá napájanie 5V, ale keď pripojili priamo 12V neviem kam auto naštartovalo. Hovorili, že asi je riadiacu jednotka zlá. Auto beriem, lebo takto ešte poškodia naozaj riadiacu jednotku. Nevedia kam pripájajú 12V a prečo je tam 5V, to sa mi zdá kaskadercina. Krtek mi písal v tomto fóre a snažil sa mi nejako pomôct, fakt písal hneď ako mal možnosť. Je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...