Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

světlo v přihrádce


Vendous

Recommended Posts

světlo v přihrádce nemám a nevadí mi to :), nějak často tam nelezu, ale jak píšu--pokud je tam origo konektor, tak si můžeš světlo dodělat, ale osobně bych do el. instalačky kvůli tomu nezasahoval, mám rád, když je auto original, mám v autě baterku LED asi tři roky a pořád jen jedny baterie, vydrží to dlouho i přes zimu a mrazy

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Vendous napsal:

Zdravím všechny ve spolek.

Chtěl bych se zeptat jestli někdo řešil světlo v přihrádce u spolujezdce, přijde mi divný že tam neni světlo a celkem mě to štve. Večer aby si vzal člověk čelovku :D

Chystám se dodělat do kufru to co tam je je hodně málo.V přihrádce zatím nevím nějak mně to nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Je to smutne, svetlo za par korun a neni tam 😀 Koupit na aliexprese za par dolaru male LED svetlo s PIR na baterky (dava se treba do satnich skrini) a nalepit dozadu. Kolikrat tam lezes? Baterky musi vydrzet ikdyby rok-dva tak mas klid. Treba tohle:

https://www.aliexpress.com/item/33033450500.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.383c44adZZ2vbi&algo_pvid=428fd24f-e61b-4496-bca4-2a541fc72885&algo_expid=428fd24f-e61b-4496-bca4-2a541fc72885-0&btsid=72405e58-2686-41be-9f6e-07446d1724da&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5,searchweb201603_53

Nebo neco nabijeci s lion, ale to uz bude zbytecne drahe. Jak pise zipy, svetlo v kufru je taky traga, tam to bude chtit vymenit za silnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky mi vadilo, že není světlo v odkládačce před spolujezdcem, hledal jsem konektor pro napojení světla, ale marně. Dopadlo tak, že světlo jsem si koupil originál s koncovým vypínačem ( cca 236,- ) jak se dvířka otevřou rozsvítí se, musí se však provrtat kaslík kudy prochází, aby ses tam dostal vrtačkou musíš sundat dvířka zespodu jsou dva čepy,  které vysuneš,  a odpojíš omezovač na kterém visí dvířka po otevření.  No a konečně elektriku jsem si natahl asi složitě až od zadního cigareťáku, vpředu jsem neuměl nic rozbrat, abych nic nezničil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zzipcz: tak vidim ze uz mas potuneno. Poradis jake LED zarovky za ty origo do kufru a do interieru (stredova stropni)? Nemusim mit vsechno LED jak je dneska moderni spis mi jde o vyssi svitivost. Co jsem koukal davaji se pro vic znacek univerzalni patice. Jen si nejsem jisty jake presne. Predem dik.

Upraveno uživatelem kultus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kultus napsal:

Zzipcz: tak vidim ze uz mas potuneno. Poradis jake LED zarovky za ty origo do kufru a do interieru (stredova stropni)? Nemusim mit vsechno LED jak je dneska moderni spis mi jde o vyssi svitivost. Co jsem koukal davaji se pro vic znacek univerzalni patice. Jen si nejsem jisty jake presne. Predem dik.

Mám tam 4 x https://www.aliexpress.com/item/32808177120.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7d2f49814NPSNw&algo_pvid=59a14c78-9376-48d2-a816-24d5317d4a27&algo_expid=59a14c78-9376-48d2-a816-24d5317d4a27-22&btsid=08ded7fd-e2cd-4420-befd-8f84be033524&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2,searchweb201603_53  v každém rohu, napojené na původní světlo.

 

Upraveno uživatelem zzipCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jo takhle...to sviti urcite vic 😀 nebal ses ze to bude vic topit nez ty puvodni zarovky a ze by to mohlo vadit tomu plastovemu krytu? Ony ty LEDky umi nekdy az necekane zatopit. Mne se zatim nechce nic bastlit...

Nema nekdo konkretni primou LED nahradu T10 W5W zarovek? Treba i z aliexpresu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak normalne 😁 rekneme aspon o polovinu vic nez ted z tech halogenek nebo co tam je ale nebudu mit cas nic bastlit to uz bych to udelal poradne podobne jako zipp. Takze prozatim bude stacit vymenit kus za kus, jen nevim ktere vzit maji toho na tu patici hodne. Ma nekdo neco odzkousene? V stropnich svetlech jsou ty same?

Upraveno uživatelem kultus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kultus napsal:

A jo takhle...to sviti urcite vic 😀 nebal ses ze to bude vic topit nez ty puvodni zarovky a ze by to mohlo vadit tomu plastovemu krytu? Ony ty LEDky umi nekdy az necekane zatopit. Mne se zatim nechce nic bastlit...

Nema nekdo konkretni primou LED nahradu T10 W5W zarovek? Treba i z aliexpresu...

Není to pod žádným plastem.Měl se je puštěné asi hodinku a netopí,stejně to v autě ani tak dlouho nesvítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...