Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zatmavovací zrcátko


Prochazka.paya

Recommended Posts

Zdravím,

potřeboval bych menší radu jak má správně fungovat zatmavovací zrcátko, popřípadě jak zjistím jeho funkčnost. Někde jsem se dočetl, že by se měli zatmavovat i vnější zrcátka podle osvětlení, ale u mě se v noci nic neděje. Manuální přepínání zrcátka nemám a proto usuzuju že je zatmavovací automaticky a to i podle toho senzoru, který se na něm nachází. když jsem k senzoru zkusil přiložit světlo nic se nedělo. Má zrcátko někde nějakou pojistku? 

Jedná se o 508SW r.v. 2011 2.0HDi 120Kw výbava allure

Děkuji za každou radu i názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš náhodou na zadním skle dodatečné zatmavení - fólii? Pak samostmívání nefunguje.

Jinak když zezadu svítí auta, tak se zatmavují zrcátka - jak vnitřní, tak venkovní. Ale když na zrcátko svítím vevnitř světlem tak mi to taky nereaguje. Byl jsem s tí m max. spokojenej ale po dodělání folií mi to už nefunguje a na dálnici v noci celkem vopruz.

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to má 508, ale 607 má jen snímač od strany zrcadla, tj. když svítí vozidlo jedoucí za mnou, tak se zpětné zrcadlo zatmaví, a s ním  i ty zrcátka venku. Do toho vstupuje i informace snímače osvětlení na palubce , který ovládá i osvětlení podsvícení palubky den/noc.

Na vnitřním zrcátku je i vypínač na vypnutí zatmavení. Tuto funkci vypne i zařazení zpátečky. Ale třeba tomá 508ma jinak.

A mají to vůbec všechny 508?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to chápu, ten přední senzor bude na světla. Těch zrcátek je dost verzí.

- VNIT ZPĚTNÉ ZRCÁTKO SE ZATEM A AUTOMATICKÉ ZAPÍNÁNÍ SVĚTEL+AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ A DÍL DÁL KÓD

- VNIT ZPĚTNÉ ZRCÁTKO SE ZATEM A AUTOMATICKÉ ZAPÍNÁNÍ SVĚTEL+AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ A DÍL DÁL KÓD A NA OBJEDNÁVCE UVE?TE ČÍSLO VIN

- VNIT ZPĚTNÉ ZRCÁTKO SE ZATEM A MANUÁLNÍ ZAPÍNÁNÍ SVĚTEL

- S NAVIGAČNÍM SYS S BAREVNÝM DISPLEJEM A VNITŘNÍ ZPĚT ZRCÁTKO DEN - NOC BEZ AUTOMAT CLONY

- BEZ NAVIGAČNÍHO SYSTÉMU A VNITŘNÍ ZPĚT ZRCÁTKO DEN - NOC BEZ AUTOMAT CLONY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vpredu je senzor na stierače, senzor na automaticke zapinanie svetiel, senzor na automaticke zapinanie a vypinanie dialkovych svetiel, potom senzor na prednej strane zrkadla a senzor na zadnej strane zrkadla, samozrejme podla vybavy. Ja mam tie, co pisem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...