Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Slevový kupón 10% http://www.podlozky-pod-kola.cz


Péťa

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

jsem koukal na ten web podlozky pod kola, protoze se porozhlizim po necem kolem 25 mm a jako 825 za jednu, to si delaj prdel :D, to snad ani ta sleva 10% nekompenzuje vubec nic, musim pohledat. Jsem cekal tak cenovku 1500 sada na cely auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako 3200 za podložky na cely auto je pro me ulet. Jedno pohledani na netu a jsem doma........ klidne at se Mr. @ChouLu treba ulajkuje :D

dají se najít rozhodně levnější teda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jsou levný tlumiče a kvalitní tlumiče, tak jsou i takové podložky ;) dural není jen jeden materiál... ale kdo si myslí, že koupí kilo duralu za 150 korun včetně práce, tak je hodně mimo ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až budu mít  u prodejce vyspecifikovanou kvalitu duralu,  pak klidně dám více peněz. Na těch stránkách nic nenacházím,  takže mě samozřejmě ta otázka proč napadla. 

Člověče ChouLu ty jsi určitě super znalec na levný a kvalitní tlumiče.  Kvalitní nutně nemusí znamenat vždy drahý. Zrovna minulý týden jsem byl v jedné poměrně velké české továrně na tlumiče, která dělá i na speciály typu dakar :D, ty drahé jsou, protože malé serie, ale jinak je výrobní cena sériového tlumiče docela zajímavá. A to to nejsou žádný skládači, ale vyrábějí to ze základních surovin :D

Kdo psal ze chci kilo duralu vc prace za 150???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ukaž kde je maj nějak výrazně levněji ty odborníku ;) Ono pokud totiž potřebuješ neprůchozí podložky ,který už nejsou tak jednoduchý na výrobu, tak ty prostě něco stojej, koupil sis hold blbý auto, tak plať  ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stefty jsou holt problem, ktery jsem tak uplne necekal, a to uznavam. Ale blby auto? To je uhel pohledu. Hledam a verim, ze najdu :), momentalne zkousim moznosti v US na ford fusion....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...