Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tupé rány


kemox

Recommended Posts

Zdravím, již nějaký pátek jsem hrdým majitelem 5008 ale trápí mě již zmíněné tupé rány... četl jsem že prý tlumiče mají výrobní vadu od roku 2009 já mám 10/2010 ale přijde mi že tlumiče jsou uplně v pohodě.. netečou auto drží jak přikované.. ale jakmile projedu nějaké nerovnosti nebo i cestu kde jsou vyjeté koleje a je cesta houpavá tak to tak nějak divně tluče.. chápu že každý mi řekne zajeď za mechanikem.. ale bohužel v dnešní době kdy Vám mechanik řekne že máte rozbitou i žárovku která svítí jen aby z Vás vytáhl peníze.. tak radši to chci zkustil takhle :) takže za každou radu jak to zkontrolovat nebo na co se zaměřit budu vděčný :) díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chystám se na výměnu tlumičů, cca 20000,- za auto ve značce a projev je že při jízdě, spíše pomalejší na drobných nerovnostech (dlažba) to klepe, celkem jemně, ale asi se to bude zhoršovat. Když se s autem hýbe, tak to nedělá nic. Taky bych spíš šel po tyčkách, nebo čepech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

K tématu, od novoty mi to bouchalo klepalo, i na malinkých zvlněních. Pořád více méně stejně. Nakonec jsem se naštval a nechal vyměnit zadní tlumiče - výrobce KYB.  no a pazvuky jsou pryč. Takže Peugeot nezklamal, stejný problém jsme měl na Renaultu u předních a reakce byla stejná, zatloukat, zatloukat, zatloukat. Cena i s výměnou cca 2500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...