Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektoinstalace


Radovan Peugeot 5008

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Nevím , jak máš starý auto , ale příprava na el. instalaci tažného byla u starších 5008 v LZ boku , po odkrytí plastového obložení kufru - byly to dvě zásuvky zabalený v molitanový chráničce . Jestli je tam nemáš , máš zřejmě novější kus a musíš natáhnout kabely dopředu k BSI .

5008.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rok. 2014 my hledali za levým světlem zítra to teda rozkuchame a doufám že tam najdeme to připojení je pravda že ty kable jsou hodně dlouhé dopředu by vyšly ale rozdělávat plasty až k pojistkám to nemají vyřešené nerad sundávání nějaký plast pak to všechno vrže moc dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo elektrika má dopředu taženej jeden šestipinovej štekr , kterej se zapojuje u BSI do volný svorkovnice a doplňujou se dvě pojistky - jedna v motor. prostoru a jedna u BSI . Pošli kdyžtak i foto toho svazku , co ti jde dopředu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je super podle mě mi prodali uplně jou elektriku cena byla 3800 což jsem si myslel že je to origo a taky mi to tak řekli

mě vede do předu celkem pět dratu dva a dva smotane do sebe jedny delši a jedny kratši a pak jeden solo udajně k tomu spinači na brzdovem pedalu foto mužu poslat až zitra kouknu se na tu obědnavku ještě a moc ti děkuji

typova-elektropripojka-peugeot-5008-2009-7pin-jaeger-automotive.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...