Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO


Mizlerek007

Recommended Posts

No tak se po prodeji 607 hlásím zpět do služby :D ač je to proti 607 popelnice, tak jí trochu představím ;)

Peugeot 407 SW 2.0HDi 100kw

R.v. 3/2006

Koupeno nové v CZ, jsem 3tí majitel:

od 0-50tis - Nějaký makléř - servisováno v AV Car

50-148tis - řiditel Peugeot - AV Car Praha

Auto má vyřešené nějaké bolestí:

klapka topení, dělaná 2 měsíce zpět, nová spojka i se setrvačníkem dělaná ve 135tis, nový egr 140tis, nové komplet řízení ve 142tis, nová řídící jednotka ve 132tis, nové čelní sklo půl roku zpět, nové rozvody hned než jsem kupoval. Auto plně servisované pouze v AV Car

Koupeno tedy přímo v Peugeot AV Car se 148 400km s plně vedenou servisní knihou, s doživotní zárukou na defend lock, 2x vystřelovací klíč kompletní brožury atd.

Výbava: Xenony, automatické štelování světel, funkce dosvitu světel po zamčení , ostřikovače světel, tempomat, dvouzonová klima, dělená zadní sedadla, páčka na rádio, defend lock, zatmavovací zrcátko, dešťový senzor, el.sklopné zrcátka,  vyhřívané zrcátka, 4x el. okna, panoráma s el. roletkou, sklopné sedadlo spolujezdce, výškově stavitelné přední sedačky, dělené 5té dveře, centrál na DO s dojezdem oken, dešťový senzor, automatické zamknutí, 17" alu + plnohodnotná nepoužitá rezerva, senzory pneumatik,  6°manuál a nějaký bejkárny.

Na autě vše funguje jak má, tak snad bude sloužit jako 607.

Nějaké vylepšení bude pouze v podobě věcí co na autě nejsou.

18" z 2.7HDi (nebo nějaké solidní co mě trknout)

interiér v kůži nebo v polokůži s výhřevem sedaček a el. ovládáním                    HOTOVO

roletky zadních oken                 HOTOVO

face zadní světla 

face zadní nárazník s couvákama

face zpětný zrcátka

eibach pružiny (-25mm)

RT3/RT4 navi

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Upraveno uživatelem Mizlerek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace mizo k pořízení dalšího povozu. Snad ti ten "HB" bude dobře sloužit.  Když jsi u mě byl naposledy , říkal jsem si, že bych si tu 607 možná koupil ... kočár, co funguje :). Ale pořád by to bylo jen na chvilku oproti 306. :-( 

Ať dobře jezdí a moc nevylepsuj, stojí to zbytečné moc peněz. Ale Miza je nevylecitelny pacient. :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak dnes jsem si dovezl kožené tapce s roletkama, takže projdou důkladnou očistou a zítra je snad hodím do auta v jednání mám i polokožený interiér s výhřevem, tak se snad do konce týdne taky poštěstí ;)

20180124_163412.jpg

Upraveno uživatelem Mizlerek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes nahozeny tapece, při té příležitosti jsem serval původní odhlučnění a nalepil na vnitřek dveří i za původní tlumení pláty STP a na tapce zevnitř antivibrační neoprenový plát.

ještě musím dokoupit na zadní kufr a přední podběhy.

20180126_110359.jpg

20180126_112924.jpg

20180126_123626.jpg

Upraveno uživatelem Mizlerek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...