Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO


Mizlerek007

Recommended Posts

Hrozná práce. Tohle je zrůdnost co v tom Peugeot vymysleli. 8hod práce a pouze jsme to rozebrali.. 1000 šroubů, hrozný.. Potom výpíšu nějaký drobný návod. Simering OFF až to umejeme tak doufám že neteče turbo.. Nicméně hadice dole od coleru jsou suché ale nezdá se mi ta nahoře co jde ze sání do turba. U boxu je vše čisté ale u turba bordel vid foto. Může to být z prisavani odvětrání 

IMG_20190225_163714.jpg

IMG_20190225_183100.jpg

IMG_20190225_183337.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taká deformácia nastane pri povoľovaní remenice,keď zotrvačník nie je poriadne zaaretovaný prípravkom na aretáciu,ale iba kolíkom (8mm),ktorý slúži na nastavenie zotrvačníka pri výmene rozvodov. Práve v tom pliešku je ten kolík zasunutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky @ferinko2 za objasnění. 

Dnes auto doděláno a výsledek ? chce se mi brečet :D nastartuju naložím věci do kufru a odjedu po cca 2 km mi volá "skorotchán" že v dílně louže jako prase a cestička cca 50m od oleje, tak jsem zastavil kouknu pod auto a to zblitý jak svině, tak jsem to opatrně domlátil zpět a všechno zblité až do půlky auta, umyli jsme to, vše vystříkali odmašťovačem znovu natočili a čekali kdy se to objeví nikde nic ani po ujetí cca 3km vše čisté, teď jsem s tím dojel domu cca 30 km a dal pod to karton tak uvidím ráno.

Ptám se zkušenějších, je možný že ten břit gufera co sedí na klice byl jakoby mírně netěsnej a po těch cca 3km se porovnal, když se to protočilo, tak že by to přestalo téct ? Uvidím ráno co bude na kartonu, nicméně pokud  to bude znovu téct tak to jde do prdele. Pár Pugu jsem měl a dost jsem jich rozebral, ale tohle ? Zdaleka nejhorší Peugeot. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím motor jako takový, uplně mě nechytej za slovo :D  prostě je vidět že to bylo od gufera že to vylítlo tou skulinou mezi motorem a převodovkou a jak jsem jel, tak to litálo až do pul auta..na FAP držák výfuku nad tím rámem atd

Upraveno uživatelem Mizlerek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jasně :), jestli to teklo mezi motorem a převodovkou, tak jinde než u toho gufera olej není, leda převodový z druhé strany, ale to bys poznal podle aroma

ale že by se to gufero nějak vzpamatovalo a začlo těsnit až po nějaké době, s tím jsem se ještě nesetkal, ale je asi možné, že se těsnící břit gufera při montáži nějak otočil a pak otáčením kliky srovnal

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...