Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO


Mizlerek007

Recommended Posts

Před hodinou, Charlie 1 napsal:

Ještě že tyhle chujoviny v benzínu nejsou:mrk

Mno tak věci typu aditivování nafty sice ne, ale různé chybové hlášky jsou známé i z PSA benzínů ... A nemluvím nutně jen o starším 1.6THP průseru :)

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

tak o víkendu jsem tak trochu připravil auto na zimu, nějaké to čištění laku, leštění a voskování. Auto držím více méně v lesku stále, ale někdy je potřeba přitlačit :D výhradně jsem pak celou neděli strávil tím, že jsem čistil přítelkyně Ochcávku, no strašnej humus co tam jsou schopný ženský nadělat :D

Další víkend mě čeká nějakej servis.

musí se vycuknout převodovka a vyměnit simering na klice protože teče, vydržel tam 20tis po výměně v peugeotu.

udělají se rovnou čepy a stabilizátory

20181020_181132.jpg

20181020_181333.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak když se daří tak se daří, při víkendovém relaxu ve Varech mě po cestě tam začala klouzat rok stará spojka 🙄 při cestě zpět už začala od 3 až po 6 stále při sešlápnutí nad 2000ot klouzat tak že auto pomalu ani nejelo. Přisuzuju to tomu že je asi mastná jak mi teče ten simering, takže snad to nebude nic vážnýho až to rozpůlíme, každopádně ted mi zase přijde že to drží. No a ta nejhorší věc. v úterý přijdu v práci k auto a myslel jsem, že mě klepne, betonovali základy pro patky aniž by upozornili na nějaké práce, auto dopadlo jak dopadlo. Po umytí mám místy vyžranej lak a auto flekatý jak blázen (asi nějaké chemie v betonu) takže naštěstí to už řesí pojišťovna, takže komplet celej čumák do laku s výměnou čelního skla, takže taky paráda

20181030_145351.jpg

20181030_145455.jpg

20181030_145458.jpg

20181030_145501.jpg

20181030_145516.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavil, byli jsme v tom 3, jeden týpek ze starou toyotou světlá metla měl jen to mlíko a fábie taky, ty po umytí prý v pohodě, nicméně fábii má ženská která to auto umyla v myčce letos prvně a toyota je tak shnilá že se asi rozpadne, nicméně já to měl i s betonem a jak se to s tím pískem přilepilo tak to bralo i ten lak... Jinak jsem volal tomu borci co to u nás zajišťoval, že se stalo to a to, poslal jsem mu fotky, druhej den přijel hrozně se omlouval, okouknul to moje už umytý a řekl, že jsou to pitomci no nahlásil to na pojištovnu (asi blbenka) nebo co musej tyhle stavební firmy mít a mají mu poslat papíry pro další postup. Takže uvidíme jak to půjde dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty vole... tohle se mi stát na mazlikovi, tak bych vraždil... 

Co všechno budou lakovat už víš? Kapota, nárazník, blatník... asi ideálně i dveře, horní rám... když to máš až ns okne... 

Já to asi v práci neprotlacim, abys to dovezl ke mně... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...