Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 SW 2.0 HDi by Míza - PRODÁNO


Mizlerek007

Recommended Posts

Hele C5 X7 tourer 2.2hdi 125kw. Je to 2011. Svezl jsem se s tím a to auto je prostě o několik levelu někde jinde. Je to víc než solidní výbava. Tak uvidíme, docela dost mu nabízi praštěný áčka. Tak jen tak zkouším to sveje poslat dál. Když to nevyjde tak to nevyjde, mám to v super stavu tak i kdybych to měl ještě nějakou chvilku zůstat doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já bych si benzín koupil, ale u frantíků je jedinej rozumnej 280k v 308 Gti bohužel nedělají combi :D a cena pro mě nepřijatelná, jedna z variant je dvojková ofce 2.0TFSi, ale solidních je jak šafránu. No a C5 ? ta se mi vždy líbila a naskytla se možnost solidního kusu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se taky C5 libi ale to by musel byt jedine 3.0 V6 benzin a tech je taky pomalu .... No hlavne ze jsi zkraje roku psal tady ve vlakne ze novejsi auto musi pockat ze ted jste si udelali radost domeckem .. A uz je zase vse jinak :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky nechápu. :myslim

406 si vymazluješ od základu pak se ji zbavíš.

407 si dáš do kupy a zase se ji zbavíš.

Víš co já udělám prvotní investici, zakoupím nějakého Peugeota nechám ti ho používat a vymazlit a následně si ho vemu zpět když tě to tak baví. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Mizlerek007 napsal:

to já bych si benzín koupil, ale u frantíků je jedinej rozumnej 280k v 308 Gti bohužel nedělají combi :D a cena pro mě nepřijatelná, jedna z variant je dvojková ofce 2.0TFSi, ale solidních je jak šafránu. No a C5 ? ta se mi vždy líbila a naskytla se možnost solidního kusu. 

Ty taky každej půl rok jiný nazor na auto, nejdřív O3 pak Superb 2face teď zas O2 nebo C 5....taky se divím,že tě to pořád baví a jestli máš tolik volnyho času tak si pořid děti a budeš ho trávit smysluplněji a nebudeš mít tolik času na pixlu...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O3 a Superb je bohužel v jiný cenovce, jak už jsem psal jednou koupili jsme si barák, takže nemám teď  400k abych si koupil O3 nebo Supa, proto byla varianta v levnější O2, nicméně C5 je na cenách okolo 150k za solidní stav. Až budu mít na zbyt 400k, tak si toho Supa koupim na auto si nehodlám půjčovat. 

Každopádně abych to tak nějak uzavřel, tak pro mě byla 407 tak trochu šlápnutí vedle. Čekal jsem od toho vic, nehledě po projížďkách v C5, kterou jsem měl vzít rovnou místo 407 a bylo to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 7. 2018 at 16:40, Mizlerek007 napsal:

Každopádně abych to tak nějak uzavřel, tak pro mě byla 407 tak trochu šlápnutí vedle. Čekal jsem od toho vic, nehledě po projížďkách v C5, kterou jsem měl vzít rovnou místo 407 a bylo to. 

V čem tě 407ka tak zklamala?

C5 mi přijde hrozně těžká a neohrabaná, žrát to bude jako tank :D ale jinak parádní auto  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak auto asi zjistilo, že ho chci vyměnit :D takže se mi trochu vymstilo.

Vyskočila známa hláška Depolution system fault (P1435) auto jelo tak jak má a nikde se to na ničem neprojevilo ani po 2500km, takže auto odvezeno do Peugeot Domanský a trochu se laborovalo. Prvotní diagnoza, málo aditiva, nicméně chyba hlásila nekomunikování po Multiplexu, servisák se domníval že je to nádobkou na aditivum, nicméně známý co má vrakoviště mi řekl ať se zaměříme na jednotku no a výsledek ? 

Vyměněn počítač aditivace, zhasla kontrolka motoru a zmizelo "Depolution system fault" nicméně diag psala stále trvalou závadu aditivace nafty "nedochází k aditivaci paliva" takže se vyměnila nádoba na aditivum a doplnilo se do maxima, opět vyskočila trvalá závada aditivace "špatný uzávěr nádrže" víčko se vyměnilo a problém zůstal, až po výměně čidla uzávěru nádrže je po všem a aditivace funguje jak má.

Suma sumárum auto musí ještě chvilku zůstat po takovém zásahu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...