Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škrtící klapka


maruskamichalek

Recommended Posts

Tak dnes jsem prolejzal celé auto, pak zapnu klíčky a slyším pískání ale dost, tak jdu po zvuku a to pískání jde od škrtící klapky v černé krabičce, kdo zvas má benzin a jestliže vám to píská, že by to byl ten problém a ta trvala závada a proto to jednou má dobrou akceleraci a jednou slabou akceleraci, :myslimdam sem video až se mi nahraje, zatím mi poradte jestli to má pískat, a co je v té černé krabičce, nějaké relé a moturek a pocentiometr  jedno video má vypnutý motor, a druhé video nastartovane a na konci se asi nastavuje klapka když  chcipnu motor a pískání, ale jinak motor má krásný zvuk, jinak když přidávám plynový pedal tak klapka se otevírá krásně plynule podle pedálu, 

 

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wauu super fotky, a může to Teda blbnout v některé pozici někdy, tak jedině to nějak promerit, ale já nemám voltmeter, ach jo, nějaké rady, i když podle pedálu to reaguje pěkně ale trvala závada je stále v paměti.,akcelerace jednou dobrá a jednou špatná jako když je za špatný filter haha,  

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem jel prvně do práce co jsem včera prolejzal auto každé kabely jsem kontroloval a odpojoval všechny konektory, a koukal jsem i na svíčky svíčky ok barva takova jako má být jen jsem dal všechny na jeden minimetr myslím ten odtrh na kontaktech, a dnešní jízda do práce byla pěkná, tak plynulá jak to má být,a koukám na spotřebu a normálně tam nemám už 10 litrů na sto ale 8 litrů, to bude stou výměnou lambda sondy, doufám že to tak zůstane, tak zatím pozitivní věc, ale co jsem ještě spoznal po výměně lambda sondy po nastartování už necítím benzín u té staré jsem cítil dost protože to mělo bohatou směs, a teď už to je ok další pozitivní věc 

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady taky hlásím, že zatim konečně cítím tah když na to šlápnu, ráno jízda do práce krásná, a i teď s práce taky :super buď pomohlo někde špatný kontakt nebo jak jsem nastavil odtrh na svíčkách, zatím všem tady:super děkuji za rady

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...