Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bruntál a okolí obhlídka auta?


Charlie 1

Recommended Posts

V 4. 1. 2018 at 10:07, Hafity napsal:

Hrozný plechovky, jednoho mám v portfoliu :nevim Naštěstí s tím jezdí předražený zlomek.... :aut Akorát se o to musím starat :roker

Trvalo mi pět minut..... předražený zlomek...... kouzelná definice...... poklona... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kingspade jak jste to projížděli?

Prvotní obhlidka jak zde bylo již psáno,šrámy nic hrozného nebourano,nestrikano kromě zadních vrat,bohužel střecha a kapota od krup,ani zmínka po telefonu v inzerátu...

Spodek na zvedáků OK,výfuk měněn úchyt nechyběl... Neshnily,prahy OK....

Jízda auto při akceleraci úplně zbrzdilo motorem po sešlápnutí plynu na podlahu normálně akcelerovalo,to se opakovalo jízda Ko,po výměně rampy žádná změna....

Diagnostiga,kroužek Abs vepředu na obouch kolech KO,přední lambda KO po vymazání chyby,žádná změna, když jsem po motoru šel, poblitej celej od oleje,dole utrhany silentbloky motoru

auto sice nové brzdy,ale po přiznání prodejce zn.Starline brzdy účinek proti me 406 40%....

Ruční brzda tam snad ani není,nebrzdi...

Když jsem šel po motorovým svazku,všimnul jsem si ze se někdo hrabal v drátech v hlavním svazku,asi hledali závadu...

Po konstatování všeho cena 15000 ,kterou nabídl prodejce...

Pak se ze me snažil dostat kolik je ma představa a jsem mu řekl ze v tomhle stavu ani o tom nemám zájem,tak byl smutnej...poradil jsem mu at to da dokupy,jinak to neprodá ani za 10000...   

Jinak vevnitř docela v pohodě, šlo by z toho udělat auto...

Jízda při 90 km autozačalo plavat a začal jsem se bát jet víc,gumy jsem.kontroloval byly už nafoukly....

Comm 2000 před smrti...

Jinak oddie a mysut měli pravdu....kromě.odhadu spojky KO a výfuku,je to dojezdeny auto do smrti víceméně to i prodávající potvrdil ze od minulé STK se na to auto sralo...jsem zvedavej co bude dělat s cenou...

KingSpade mu s tím jezdil jak blázen a projezdil mu tam benzin si me stěžoval...

A pak za to chtěl dat jen 10000Kc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...