Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bruntál a okolí obhlídka auta?


Charlie 1

Recommended Posts

No a za kolik byla ta v Jeseníku?

Z Francie dotažené? To tam musel dostat zadarmo, což možné je, a dojet nějak lacino... protože jinak nemá ekonomický smysl to tady prodávat tak lacino.

Já bych to úplně nezatracoval - on se potřebuje toho zbavit a nakonec to někdo koupí (kdo nečetl toto vlákno), a když to nechá rozumně opravit, tak bude mít auto. Za nějakých 15 t. se opravdu nesežene bezvadné auto. Máš tady po cestě Zábřeh, buďto zkus nejprve před koupí domluvit prohlídku a diagnostiku, anebo to riskneš a pak to do Zábřeha postavíš na týden, a oni to dají do pořádku.

Z České Skalice to není nijak daleko (takové štreky jsem jezdil každý den), tak vezmi dovolenou a jeď.

Pro mne by bylo nepřekonatelné, pokud auto smrdí (vyměnit sedačky?), pokud nelze přihlásit (evidenčku nebo STK na jeho náklady), nebo pokud je po těžké havárii. Záleží, jaké auto máš k dispozici na dvoře a co dovedeš přemontovat sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to dotažený prý v roce 2006,on je jediný majitel tady...dělala se palice,ale nedovedl vysvetlit proč,na servis se u toho sralo a dojezdil to do sraček bez udržby..

motor bude asi KO po repasy hlavy,možná jso jen poskočený rozvody ,že to škube....chci koupit auto ne se s tím jebat a pak do toho nasypat víc než kdybych koupil auto od někoho kdo se staral za 40000...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhodobou a mnohonásobnou zkušenost mám s tím, že jednou dorvané a dorasované auto se vždy už jen s*alo, ať už se na něm vyměnilo cokoliv. Proto tak kriticky vystupuju ke křápům, které někdo dorval bez údržby. Klidně bych kvůli tomu věřil i na karmu, protože i když se na takovém kousku vyměnilo všechno myslitelné, stejně se to od té doby už jen a jen s*alo.

I 15 let starý kousek lze sehnat takový, o který se někdo průběžně staral a nekašlal na to. Jo, asi nebude úplně nejlevnější na nákup, ale z dlouhodobějšího hlediska na TCO určitě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Charlie 1 napsal:

je to dotažený prý v roce 2006,on je jediný majitel tady...dělala se palice,ale nedovedl vysvetlit proč,na servis se u toho sralo a dojezdil to do sraček bez udržby..

motor bude asi KO po repasy hlavy,možná jso jen poskočený rozvody ,že to škube....chci koupit auto ne se s tím jebat a pak do toho nasypat víc než kdybych koupil auto od někoho kdo se staral za 40000...:myslim

Trosku si protirecis chces auto na jezdeni a ne sracku ale zatim to co tu ukazujes sou vylitany strepy. Proc nepritlacis a nekoupis treba nejakou 307 v 1.6 ce? Argument ze mas stodolu nahradnich dilu neberu preci jen sam si rekl ze se s tim nechces jebat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu ze 406 se komfortem neda srovnat ale kdyz vezmu bezpecnost tak 307 je taky nekde jinde, ale fakt nechapu tu tvou logiku. Pokud se ti nelibi 307 muzes mrknout i napr po focusu a nebo cmaxu.... Ale to se uz bavime o jinejch financich. NEbo pokud to mas na docasnou dobu jak Gaba tak si vystacis i s fabkou....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro agresssor:

Pokud nectes i jiný vlákna.

Mám omezený rozpočet cca 50000kc...je to rozepsano v jiném vlákně,každopádně se nebudu zadluzovat kvůli 10letymu střepu...

Nic malého nepotrebuju,jezdim ted ve Ford ka od našich ma to STK na 2roky

Shanim jedinou motorizací a kombi,když jsi tak chytrej tak mi ji najdi v top stavu nemám s tím problém za ni dat i těch 50000Kc.

Hledám v autech co jsou dostupný v ČR nebo na Slovenku a je jich tak bídně málo a ve slušným stavu skoro nic....

Co lidi prodávají a ještě lžou v jakým to je stavu,to je nejhorší....

Nic jinyho nehledam zatim než 406,protože nemám růžový brejle,a pokud koupim focuse,fabku apod. Tak stejně budu muset během tech dalších 4let na který to potřebují řešit spotřební věci brzdy,výfuky,tlumiče=další náklady....

Vim na kolik me vyšla 406 za 8let a 90000km na servisu....

125 000 nákup

23 500 LPG

29 600 pojistky

96 151 servis díly+prace,pneu prostě vše 

135 000 palivo

409 251 celkem

60000 zustatkova hodnota

=3,88Kc/km

k poznámce ze kupuju střepy...

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 Jo a k poznámce ze kupuju střepy...

Moje 406 v roce 2009 vyšla na nějakých 125000Kc

Druha v roce 2010 na 105 000 ,byly to v ty době dražší kousky ,ale s dohledatenou historii a servisovany,první 3 roky jsem jen jezdil a pak řešil jen spotrebaky...

Moje 406 vyšla v roce 2005/2006 ted nevim presne na 325 000 a mela najeto cca 125000km, to ty ceny solidne spadly dolu :/

ale ze jsi to ty, tak se ti taky budu divat a hledat :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, agresssor napsal:

Mas pravdu ze 406 se komfortem neda srovnat ale kdyz vezmu bezpecnost tak 307 je taky nekde jinde, ale fakt nechapu tu tvou logiku. Pokud se ti nelibi 307 muzes mrknout i napr po focusu a nebo cmaxu.... Ale to se uz bavime o jinejch financich. NEbo pokud to mas na docasnou dobu jak Gaba tak si vystacis i s fabkou....

 

ti nejak narostla ramena :D:D:D:D kdyz doporucujes Forda :D 

(vtip)

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, agresssor napsal:

A focus nebo c max pro rodinu se da sehnat za rozumny penize:)

Hrozný plechovky, jednoho mám v portfoliu :nevim Naštěstí s tím jezdí předražený zlomek.... :aut Akorát se o to musím starat :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...