Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807 2,2i r.v.2005


MStas

Recommended Posts

Zdravím, zakoupil jsem zanedbaného P 807, startoval na potřetí, po zahřátí motor chcípnul a střelil do výfuku. Vymenil jsem svíčky, zapalovaní, čidlo vačky, rozvody, vyčistil vzduchový kompresor, motor naskočil , jel jsem domů a ráno jsem už nenastartoval a střelil do výfuku. Znáte nějakého znalého automechanika v okolí Rakovníka?

Upraveno uživatelem MStas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pežoťáci, tak jsem po třech dnech přišel k autu, že se podívám co a jak. Zkusil jsem nastartovat a to jsem neměl dělat!! Chytil na škrtnutí a běží jako nový.... kuwa teď jsem z toho jelen co to může být za problém, nesvítí kontrolka motoru a PC taky nepíše závadu.. Je tady někdo kdo má prai se záhadami pežotů-citroenů-lancií neebo fiatů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , současný technický stav P807 je takový, že  nechytá na první startování, ale chytne obratem na okamžité druhé startování ať je motor studený nebo teplý. Nějaké nápady jak to vyřešit?  Nechám změřit tlak benzínu a uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyzkoušel zapnout-vypnout-zapnout a startovat a  normálně naskočí. Vypadá to na tlak benzínu, takže vyměním benzínový filtr a případně čerpadlo. Mám ojem že bývalý majitel něco špatného natankoval a potom to už neřešil. Musel jsem vyměnit jeden vstřik. Druhý už byl měněný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...