Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 GT HDi


PQR

Recommended Posts

Nádhera. :mrk Jen jsi se trochu netrefil do vlákna, chybí ti jedna nula. Ale to nevadí, moderátor to jistě napraví. ;) Tak ať slouží k plné spokojenosti. klidně se i o autu trochu rozepiš. :papa

Edit: Jinak tě tu na fóru vítám a přeji ať se tu, co nejdřív zorientuješ a vždy najdeš odpověď. ;)

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za uvítání a úpravu zařazení příspěvku.

Moje předcházející auto mělo jinou značku, fungoval jsem v jiném klubu a tvorba příspěvků byla zcela odlišná. Doufám,že si brzy zvyknu..

Časem přidám i svoje postřehy , ale zatím spíš pročítám, zkouším a objevuji...  Zdraví PQR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

perfiš kára, super. Jedno čo by ma zaujímalo, ako sa chovajú tie 18" na našich/vašich cestách?. Na leto dávam 17", a sa mi zdajú vhodné fakt len na dobré cesty. Ináč oproti 16", je dosť výrazny rozdiel čo sa týka brzdnej dráhy, a sedenia na ceste, ale je to vykúpené vyššou spotrebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18" se chovají podle toho jak je používáš .Perfektně sedí a drží na rovném povrchu. Ale jsou samozřejmě nízkoprofilové,takže na rozbitých silniících  a ve městě (nakopáváky a dolíky) je potřeba jet tak,aby  ses tomu co nejvíce vyhnul. Určitě bych je ale u tohoto  typu auta a v této konfiguraci neměnil za jiné.(zatím najeto 60000 km bez jediného defektu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a aké máš na tom gumy. Ja som mal na 17" Michelin pilot sport, veľmi fajn, dobre brzdili, držali ako na štreke a veľmi dobré  proti aquplaningu, ale sa mi zdá že sa rýchle zodrali, spotreba cca 0,3l vyššia ako zimné 16". . Teraz som kúpil dunlopky, tak uvidím, nemáš s nimi náhodou skúsenosti?

IMG_20180101_161658.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, nemám to presne odsledované, ale kolesa som kupoval aj s pneu, jazdené, pri kupe som mal viac ako 6mm. teraz mám 2-2,4mm a spravil som dve sezóny cize cez 20t km. Zrejme som od Michelin. cakal viac, na 207-čke som spravil vyše 60tk, a ešte boli použitelné, doslova som ich nevedel dojazdiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové by daly tak 25tkm, to není moc. Zvláště na autě nonGT, takže asi nejezdíš moc ostře. 

Počkám ještě na PQR, na čem  jezdí. Nevím, zda Peugeot dává na GT také Michelin Pilot Sport (nebo supersport) z výroby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam original Micheliny Pilot Sport. Tyto gumy už tam byly z výroby.Já jsem dokoupil stejný typ zimní s original elektronama. Takže mám dvě originál sady, které měním (léto zima).V březnu tam půjdou potřetí letňáky a přiští zimu potřetí zimáky. Pak už to bude na výměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jsem koupil v zimě,takže zimní teď kroutí třetí sezonu. Letní mají za sebou dvě sezóny.Kilometrově mají zimní teď kolem 40000 km a letní kolem 30000 km . Výška vzorku je stále slušná.Ono ale taky hodně záleží na tom po čem s tím jezdíš. Já mám víc jak polovinu najetých kilometrů na dálnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...