Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Visio Park 2 3008 P84

Recommended Posts

Guest

Zdravím chlapci.Máte neaku skusenost s autom.parkovanim?Dalej neviem či sa predná kamera dokaže zapnut ked začne reagovat senzor v predu automaticky.Kedže mi to ani predajca nevedel zodpovedat skušam tu.Dakujem

Zdravím, přední kamera se mi aktivuje jen když couvám, a zařadím D (mám automat). Takže se mi přepne zadní kamera na přední a to tak na cca 5sec. Normálně když jedu dopředu a bližším se k překážce, tak na displeji vidím jen siluetu auta a graficky (oranžová, červená) znázorněn parkovací asistent. Ale bez kamery. Jen standardní asistent. Jak si ručně zapnout přední kameru jsem nenašel.

Guest
V 23. 1. 2018 at 10:22, visis napsal:

Zdravím, přední kamera se mi aktivuje jen když couvám, a zařadím D (mám automat). Takže se mi přepne zadní kamera na přední a to tak na cca 5sec. Normálně když jedu dopředu a bližším se k překážce, tak na displeji vidím jen siluetu auta a graficky (oranžová, červená) znázorněn parkovací asistent. Ale bez kamery. Jen standardní asistent. Jak si ručně zapnout přední kameru jsem nenašel.

nooo tak to budem musiet neako prelusknut lebo sa mi zda hlupost mat tam prednu kameru len na vykreslenie 360 stupnoveho obrazu pri cuvaní.skusim este predajcu vyzvrtat ale mám pocit ze nebude vediet ked ani nevedel že 3008 nema kamery v spatných  ale len vpredu a vzadu a počitač sam vykresluje obraz na zaklade udajov z prednej a zadnej kam.