Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2008 HDi 73 kw hluk v motoru


marseillan

Recommended Posts

Krásný den všem přeji,mám Peugeot 2008 1.6 HDi 73 kw r.v. 2017 !!!    a od počátku uvedení do provozu je do kabiny slyšet hlasitější zvuk od motoru než je u jiných aut. Je to při volnoběhu.... a když sešlápnu SPOJKU,tak to utichne -jak v tichém pokojíčku.Tento zvuk při zaposlouchání má každý automobil,ale u 2008 je to velmi hlasité.

Je toto u 2008 normální jev ?  Nemáte zkušenost ?  děkuji za veškeré INFO......

Upraveno uživatelem marseillan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za optání.....    že to je prý normální.........  poslechli si to ,nicméně.....   

Ale je to hlasitější než u všech aut.......   potřeboval bych  slyšet Identické auto......  kdybych nejezdil dálky,tak to neřeším.....  chtěl bych mít klid.... u nového auta dnešní doby.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začlo to delat po v 500 km....

Samozrejme je to slyset ,kdyz neni klima  a okolni provoz....

Treba u Skodovek ( diesel) to dela tez,ale velmi slabe....... A u PSA  diesel motoru ,kdyz je Dvouhmotovy setrvacnik poskozen,tak uplne teze zvuky - , co pisou lidi na recenzich.....

Ze by odesel setrvacnik po 500 km ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, možná tě trošku uklidním ale dělalo mi to taky na úplně novém autě. Při sešlápnutí spojky tento zvuk zmizel, říkal jsem si, že si to potřebuje všechno "sednout" než se auto trochu zajede. A taky jsem nevěřil tomu, že na novém autě je špatné přítlačné ložisko spojky. Nyní mám najeto cca. 2.000 km a tento zvuk zmizel.

Jen občas, když se na to zaměřím je to trošku slyšet při sešlápnutí spojky ale to dělá snad každé auto.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chceš mi říct,že převodovka která se točí je bezhlučná?. Každá vydává zvuk. Záleží v jakém je obalu jak je odhlučněn prostor nad a pod ní a jaký je tam olej. Husčí by to výrazne zlepši,ale u francouze by už asi nešlo vubec řadit,protože už tak je tam řazení víc jak trystní. Manželka má to samé auto i s se stejným motorem a zvuk je uplně stejný. Záleží kde se to zkouší. V garáži je to dost a venku skoro vubec. Nějak si s toho hlavu nedělám.  Mám doma citroen ,peugeot i vw a každá vydává zvuk. Je pravda že u vw mín ale .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...