Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Obecný pokec - otázky a odpovědi


Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

@Klemoň byl bych radsi kdybychom se sesli na sraze (u nas je jedno misto volne :D, ale palanda)..... ale jo, 4 piva je solidni nabidka :D, takze je to tvoje, protoze potrebujes!!!

@Radek Hurvajz tobe na namazani vrat privezu jiny olej, toho mam taky dost. 

No a jeste tu mam asi 2 litry oleje (bezbarvy) na drevene podlahy, dvere apod..... tam teda cena je asi 400/L, tak bych to nechal za 2piva/1L :D (nebo limonady pro holky :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz + @Scratch - Oba víte, že po vás brečím steskem :D  (tedy i po dalších) :papa , ale prostě mi není přáno dorazit. :bojim   Dokonce už jsme měli s Kůstkou i spaní v Kostelci (cca 500m od kempu):potlesk

Ale k mým zdravotním komplikacím se přidala ještě Kůstka. V pátek před srazem by ji měli propouštět po plánovaném zákroku z nemocnice, musím si ji vyzvednout a 24 hodin je nařízený dohled . :bacha

Takže 50 sraz je prostě pro mne "zazděný" :( . Ale tak snad není poslední že ??? :)

Alespoň si s Kůstkou spravím chuť a uděláme si hezký jednodenní výlet na Šumavu : http://www.platinumcars.cz/ford-mustang-3-7-cabrio  :aut    (koupeno se slevou)

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Guest minimaxa

Pokud by chtěl někdo přijet jen na sobotu s účastí na soutěžích, a bude se chtít účastnit programu, je vhodné aby poslal přihlášku a uhradil následně alespoň poplatek za účast na srazu - startovné. 

Samozřejmě je to také nutné, pokud budete chtít zajistit předem stravování.

Děkuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu předstírat. že se to týká mne :mad: .  Vzhledem k tomu, že moje účast stále ještě není nijak jistá , je možné se domluvit tak, že bych startovné zaplatil až na místě ??? Oběd si samozřejmě koupím / zajistím samostatně v restauraci kempu.  :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Pozor pozor - Chtěl bych všechny varovat před déle trvající společností v přítomnosti člena @Scratch :roker   Mám ověřeno , že se delší doba než 2 hodiny negativně projevuje na přítomných.  :mad:

První vlna se projevuje poškozením fyzickým   :bacha:
 

Fyz 1.jpg

Fyz 2.jpg

Fyz 3.jpg

 

 

 

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v další vlně při déle trvající společnosti pak i duševním  :D  :

Duch 1.jpg

Duch 2.jpg

Naštěstí se obě varianty poškození po čase vytratí a postižená osoba se vrací do normálu   :super            Tak na srazu pozor   :papa

 

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...