Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Obecný pokec - otázky a odpovědi


Recommended Posts

S přihlašovadlem je problém, dělal jsem ho v Excelu 2016 a nižší verze neumí použité funkcionality. Znova se na něj večer podívám, jestli bude v mých silách ho poopravit. Jinak stále platí, že můžete přihlášku vyplnit, uložit a poslat na můj mail peta@peugeot-club.com. Já zařídím zbytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peter a Monika by sa tiež chceli zucasnit  ale s nimi by prišli tento raz aj naši vajčiaci 15 a 17 rocny bude tam mat niekto také skoro dospelé " deti!"

ale tiez mame problem s prihlasenim  co stim mame urobit ?

 

Upraveno uživatelem pedro1331a
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Péťa napsal:

S přihlašovadlem je problém, dělal jsem ho v Excelu 2016 a nižší verze neumí použité funkcionality. Znova se na něj večer podívám, jestli bude v mých silách ho poopravit. Jinak stále platí, že můžete přihlášku vyplnit, uložit a poslat na můj mail peta@peugeot-club.com. Já zařídím zbytek.

IF a SUM funkce jsou určitě už i ve verzi 2003 tak jestli s nimi vystačíš mělo by to všem jet :) Co vím bezpečně že ve starších není například AGGREGATE a pak taky SUMIFS / COUNTIFS / AVERAGEIFS ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Čísla myslím ani nemají, jen něco jako "kapr, štika, lín"  a pod. Pokud se tedy nepletu. Očíslování chatek ve vlákně s ubytováním je pouze pro moji evidenci, a jsou jak píše Péťa +/- s rozdílem asi 100m od restaurace. V nákresu ve vlákně s informacemi je vidět velmi zevrubně jejich poloha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Už jsem taky vyhrabal fotku. Máš pravdu ;) Nedával jsem tomu takovou důležitost. Je to sraz na jeden víkend, asi bych to chápal u 14 denní dovolené v hotelu za 2500,-  /os/noc. :papa

Pokud je tedy nějaké přání, prosím uvést do poznámky v přihlášce.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepůjde, ani nevím, jestli to otevřeš. Můžeš mi ale poslat údaje (osazenstvo a jejich data, příjezd a udjezd + ubytování a vybranou stravu) do mailu, já Ti tu přihlášku vyplním ;)

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...