Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Obecný pokec - otázky a odpovědi


Recommended Posts

Vejmrda..? Ty si nevzdělanej... :D holka z pražskýho paneláku, aby poučila chalana.. :D Křen s jablkem... (přidává se citronová šťáva, cukr, sůl a vařící vývar z ovaru, kterým se křen malinko spaří) k ovaru se pak následně podává... ale můžeš k čemukoliv... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, KoudaK napsal:

@Weri 605 Křen neber!  Vem místo křenu struhadlo já vyrépnu čerstvé křen doma na zahradě...  :super Zbytek si pak může vzít Hurvajz dom na zasazení..  Ten ti protáhne nosní dutinu,že nebudeš vědět čích seš..  

A na chleba se taky vyprdni...  Táta nám upeče čerstvé domácí..:mrk

 

hlasim se taky o kren, dekuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Weri 605 napsal:

Vejmrda..? Ty si nevzdělanej... :D holka z pražskýho paneláku, aby poučila chalana.. :D Křen s jablkem... (přidává se citronová šťáva, cukr, sůl a vařící vývar z ovaru, kterým se křen malinko spaří) k ovaru se pak následně podává... ale můžeš k čemukoliv... :)

 

před 38 minutami, KoudaK napsal:

Tak tomuhle říkáme: zničit křen....

mas recht KoudaKu, to je fakt na splachnuti do hajzlu :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám fakt smůlu. Zase všechno špatně. 10.5. se vracím z Izraele a nevím jestli to dám hned zase odjet. Takže to nechám otevřené a buď dorazím a nebo ne. Snad se pod nějakou borovicí když tak místo na přespání najde. Omlouvám se, že se nebudu oficiálně přihlašovat. Třeba to vyjde. Děkuji za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Stan pro tři je pro tebe s Motomotem poněkud malý :D

to mi připomněl jeden výlet s kámošem..... jeli jsme na motorkách na jeden super sraz a před odjezdem se mě kámoš ptá..... Máš stan? Já mu odpovídám že jo, tak nasazujem blembáky a razíme směr sraz.... no a na sraze vybalujem, já si stavím stan pro jednoho (aby se mi vešel do kufru) a kámoš na mě nechápavě kouká...... no ptal se přeci, jestli já mám stan :D, no nakonec jsme se nějak vměstnali, ale bylo tam fakt těsno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, radim.1008 napsal:


Už by jsi se měl taky ukázat. A ta číslovka srazu si o to říká. emoji14.png;)

No vím že jsem to někde slíbil že když se vyskytne příležitost tak že bych se ukázal. Ta číslovka je skoro magická to je také pravda. Ale momentálně nejsem schopen říct jak na tom budu co se týče pracovních povinností příští tejden natož někdy v květnu. Sice mám mít volný víkend ale protože chci měnit dres zaměstnavatele tak nevím jak to se mnou bude. Nejspíš se domluvím s organizátory že bych se možná ukázal jen na čumendu případně se spaním v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Miníku. V tabulce pro přihlášení jsou dvě docela podstatné chyby:

1. při vyplnění kolonky "Datum narození" se ve sloupci "Cena" zobrazí chybová hláška

2. v oddíle "Ubytování" - "Preferované ubytování" nelze zadat cenu. popřípadě chybí nějaká nápověda co do kolonky zadat aby se cena zobrazila.

Celková suma za pobyt pak nesouhlasí. Pokud si toho někteří zájemci o účast na sraz nevšimnou, budou přicházet chybné platby.

Přihlašovací formulář má zamčené součtové buňky i pro zobrazení vzorečků, takže nemůžu ani najít chybu.

Pro ostatní:

Pokud budete formulář vyplňovat, nezadávejte datum narození a k výsledné zobrazené částce za pobyt nezapomeňte připočítat také cenu za osobu dle zvolené varianty.

Ještě doplnění - chyby ve výpočtech a třeba také ve výběru stravy se projevují při zpracování tabulky v SW OFFICE 2010 a starší (nižší)

Franto, mateš tady veřejnost. Chyby tam žádné nemáme, pouze výpočty fungují jen v novějších excelech!

Takže pokud máte novější model excelu, vyplňte všechny své informace!

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...