Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Ubytování - přehled přihlášených


Recommended Posts

Jako já se chystám a věřím, že na 95% mi to vyjde. Ale teď je ještě moc brzo, to vzít úplně závazně. Pokud dorazím, tak single ;)

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dorazím 100% :) právě sem dostala k narozkám vlastní barák..!!! :mrk 8kg a 190cm na vejšku.. @Veverka ložnice se dá rozdělit ;):D jestli taky chrápeš, tak tě zvu.... :D

Ps: klíče nejsou potřeba... :aut, ale klidně vezmu i rohožku... :D:D:D 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Bandooo, po dlouhé době se zůčastním srazíku. Jakožto vyznavač kaprařiny bych chtěl víkend strávit u vody a proto se ptám. Mám se s vámi společně rezervovat, nebo jet po svý ose. Spanilky se určitě zůčastňovat nebudem, ani dalších aktivit vzhledem k faktu, opustit svoje pruty a riskovat možnost odcizení. No budu rád, pokud někdo přijde na pokec a cucíka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Ahoj, pokud se nebudeš aktivně účastnit aktivit souvisejících se srazem, pokud se nebudeš stravovat společně s námi a pokud nechceš ubytování v chatkách nebo bungalovech, které máme všechny rezervované pro sebe, tak se přihlašovat nemusíš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Chatky a bungalovy obsazeny. Ještě je tam pár míst pro jedince, možná nějaký pár, je potřeba se případně domluvit na sdílení. :super:papa

Další možností je vlastní stan, karavan či auto.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...