Jump to content
minimaxa

50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Ubytování - přehled přihlášených

Recommended Posts

@Pepito  & @kloupec406  Chlapíci ahoj oběma. Nechte se k nám připsat do č. 1 - žádný problém.    Původní záměr byl chatku sdílet s novými členy ze SR a to @pedro1331a + 1, ale nereagují. 

Omlouvám se, že reaguji až teď - byl jsem opět v nemocnici se svým problémem ( Pepito ví ) a další návštěva mne čeká 28.2.

Navíc to vůbec nevypadá dobře :(.    Asi to budu muset ze zdravotních důvodů odpískat. :bojim     Pokud by to šlo, zatím bych organizátory poprosil o připsání dvou spolunocležníků :super a hlavně o momentální časovou toleranci s odmazáním ze stavu přihlášených v chatce č.1 :papa    V současnosti čekám, zda se po zákroku můj stav zlepší a budu schopen absolvovat pobyt. Proto zatím ani nepatřím mezi platící, aby nebylo nutné mi za 3 týdny peníze pro neúčast posílat zpět.        Já chci jééét :mad::(:mad: !!!

V případě, že začne být nouze o místo v ubytování, počítám s tím, že moje odstranění se seznamu přihlášených proběhne automaticky . . . :roker      Ale pokud to zatím jde - prosím o strpení :potlesk     Díky moc za vstřícnost - Klemoň

@Klemoň,to mne mrzíže máš stále trable :fnuk 

Přeji Ti ať se co nejdříve dáš do kupy ať můžeš zase jezdit nejenom na srazy :super

Já se taky zatím nechci přihlašovat na sraz a platit platbu za sraz do týdne,když nevím co bude za čtyři měsíce,jen jsem sondoval,kam bych se případně upíchnul. :myslim

Nemám problém s tím,že se přihlásím na poslední chvíli a budu spát ve stanu,jak už jsem tu naznačil :papa

před 12 hodinami, kloupec406 napsal:

Ahoj @Klemoň jak si na to s obsazeností chatky? Že bych se k vám drze přidal.  :D 

Klidně si ho k sobě vemte..  Nekouše,koberečky netrhá a neznačkuje...  :D@kloupec406 Zdar,su rád,že jedeš... :super

Edited by KoudaK

před 8 hodinami, Péťa napsal:

Tak ještě jednou, pro Tomáše: :D

No počkej..  Moje platba ti dojde doporučeným dopisem...  Moje banka má týdenní odstávku systému..  

V 22. 12. 2017 at 20:59, minimaxa napsal:

Obytný autobus Volkner - rezervace: Carlos Tavares 

Auto - Pe.Tr - 1 osoba

Hele, proč tam má Carlos Tavares u obytňáku napsáno "rezervace" a Pe.Tr jen "auto" ??? Takhle to vypadá, že Obytný autobus zajišťují pořadatelé nebo kemp. Kemp ho nemá (to vím), takže ho zajišťuje @minimaxa ??? :P