Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Ubytování - přehled přihlášených


Recommended Posts

před 8 hodinami, Pe.Tr napsal:

Myslíš že by to ve stanu Mareček nedal? Zazemí tam jinak je ;)

Já mu rozumím, taky bych nejel. Ostatně i proto (opět) přijedu sám. Ale zase na skútru, dá-li počasí ;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

zatím 89.

Dávám poslední šanci se přihlásit dnes!

Poté definitivně končí možnost zaslání přihlášky. Musíme zpracovat počty a nachystat veškerou dokumentaci a zaslat objednávku do kempu.

Rozhodně to odmítám dělat po nocích těsně před srazem, protože nějaký lajdák není schopen zaslat včas přihlášku! 

Díky za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře. Já tedy tvrdím, že zaplatím dnes večer z domova jednodenní návštěvu v sobotu bez stravy.  Maximálně pak nepřijedu a budu chudší o "kilo"  :papa

Vlastně dotaz - budu mít na sraz dovezenu kartičku obnoveného členství ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Ne, nebudeš, já nemám s tvojí kartičkou nic společnýho.

Tak si ale pošli přihlášku, kolikátá to už tvoje bude? :bacha 

Upřímně, děsí mě představa, že takových jako ty se mi bude na sraz prohlašovat třeba deset...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj přišla mi ta šikovná upomínka, tak jsem se proklikal až po potvrzeni objednávky. Viz. mail

Dobrý den Klemoň,
Děkujeme za Vaši objednávku na Peugeot Club Amis de Lion. Vaše objednávka čeká na zaplacení. Pokyny pro platbu jsou uvedeny níže. Po obdržení platby Vás budeme informovat dalším e-mailem.
NEPLAŤTE

Částku uhradíte hotově při předání.

— Peugeot Club Amis de Lion
 

Objednávka #3284

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, minimaxa napsal:

Tak si ale pošli přihlášku, kolikátá to už tvoje bude? :bacha 

Upřímně, děsí mě představa, že takových jako ty se mi bude na sraz prohlašovat třeba deset...

Tak jen na vysvětlenou.  Ano poslal jsem objednávku pro mne a pro Kůstku do chatky č.1 a to se vším všudy. Fakt nemůžu za to, že už nám není 18 let a že po mě musí do nemocnice i Kůstka. :( A to že ji propoštějí den před srazem jsem si taky nenaplánoval. Proto jsem přihlášku zrušil s tím že nikam nejedu / nejedeme. :mad: Vzhledem k tomu , že mne podpora některých členů přesvědčovala ať dorazím alespoň na kukačku a já také chtěl vidět tu squadru, tak jsem to nechal bez uzávěrky.  Opravdu nemám tušení v jakém stavu mi ženu propustí, zvlášť když je v podmínkách nucený 24 hodinový dozor. A zda tedy budu moci dorazit dosud nevím. :myslim  A právě proto, abych nebyl osočován, že si tam pak v sobotu dorazím jako vyžírka radši pošlu peníze. :bacha

Kdo mne už zná ví, že já svá rozhodnutí neměním podle toho jak vítr fouká :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Pe.Tr napsal:

v ionovi už si spal?

To víš že jo, byla to láska na první pohled :mad: - viz https://www.peugeot-club.com/topic/98752-prakticke-zkusenosti-z-provozu-postupne-doplnovane/?do=findComment&comment=1863543 . 8.-10. odstavec :D

 

Upraveno uživatelem Radovanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...