Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Ubytování - přehled přihlášených


Recommended Posts

Považuje se Chrysler Grand Voyager pořád ještě za auto nebo s vyndanymi zadními sedačkami už za karavan? :-D 

A teď vážně. Stáhla sem přihlášku, v posledních buňkách první tabulky mi to píše chybu #value kvůli nějakému datu 10.5. (otevřela sem to teď jen letmo aby mi to na rychlo spocetlo na kolik to vyjde). Mám se snažit dostat k Excelu na PC (jakože chyba Google tabulek v mobilu) nebo je to nějaká jiná chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máňo, já přijedu vlakem.. :D

Miníku a když ten čtvrtek hodím do poznámky, tak ty nás pak nahlásíš hromadně? Nebo si tam máme zavolat...? Já eště musím počkat, jestli Ježíšek nezapoměl ňákej dárek ve skříni... ;) pak to pošlu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

@Goldinka Ano, vyplň to prosím na počítači. Chybu tam nemáme. Je potřeba použít novější Excel.

@Pe.Tr  To už je dávnou out.

@Weri 605 Čtvrteční spáče zajistíme.

nevim, proč mi ty zavináče nefungují... EDIT už jó :D

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@minimaxa Takže po zkušenosti z Tater musím bohužel , ze zdravotních důvodů, svoji účast na tomto srazu zrušit. :(    Jsem přesvědčen, že ani moje další návštěva nemocnice příští týden situaci nevyřeší :bojim   Dost mne to mrzí, chystá se tam "zajímavá" parta :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...