Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

50. sraz Peugeot Clubu 11. - 13. 5. 2018 - Ubytování - přehled přihlášených


Recommended Posts

@Pepito  & @kloupec406  Chlapíci ahoj oběma. Nechte se k nám připsat do č. 1 - žádný problém.    Původní záměr byl chatku sdílet s novými členy ze SR a to @pedro1331a + 1, ale nereagují. 

Omlouvám se, že reaguji až teď - byl jsem opět v nemocnici se svým problémem ( Pepito ví ) a další návštěva mne čeká 28.2.

Navíc to vůbec nevypadá dobře :(.    Asi to budu muset ze zdravotních důvodů odpískat. :bojim     Pokud by to šlo, zatím bych organizátory poprosil o připsání dvou spolunocležníků :super a hlavně o momentální časovou toleranci s odmazáním ze stavu přihlášených v chatce č.1 :papa    V současnosti čekám, zda se po zákroku můj stav zlepší a budu schopen absolvovat pobyt. Proto zatím ani nepatřím mezi platící, aby nebylo nutné mi za 3 týdny peníze pro neúčast posílat zpět.        Já chci jééét :mad::(:mad: !!!

V případě, že začne být nouze o místo v ubytování, počítám s tím, že moje odstranění se seznamu přihlášených proběhne automaticky . . . :roker      Ale pokud to zatím jde - prosím o strpení :potlesk     Díky moc za vstřícnost - Klemoň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň,to mne mrzíže máš stále trable :fnuk 

Přeji Ti ať se co nejdříve dáš do kupy ať můžeš zase jezdit nejenom na srazy :super

Já se taky zatím nechci přihlašovat na sraz a platit platbu za sraz do týdne,když nevím co bude za čtyři měsíce,jen jsem sondoval,kam bych se případně upíchnul. :myslim

Nemám problém s tím,že se přihlásím na poslední chvíli a budu spát ve stanu,jak už jsem tu naznačil :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, kloupec406 napsal:

Ahoj @Klemoň jak si na to s obsazeností chatky? Že bych se k vám drze přidal.  :D 

Klidně si ho k sobě vemte..  Nekouše,koberečky netrhá a neznačkuje...  :D@kloupec406 Zdar,su rád,že jedeš... :super

Upraveno uživatelem KoudaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Péťa napsal:

Tak ještě jednou, pro Tomáše: :D

 

 

No počkej..  Moje platba ti dojde doporučeným dopisem...  Moje banka má týdenní odstávku systému..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 12. 2017 at 20:59, minimaxa napsal:

Obytný autobus Volkner - rezervace: Carlos Tavares 

Auto - Pe.Tr - 1 osoba

Hele, proč tam má Carlos Tavares u obytňáku napsáno "rezervace" a Pe.Tr jen "auto" ??? Takhle to vypadá, že Obytný autobus zajišťují pořadatelé nebo kemp. Kemp ho nemá (to vím), takže ho zajišťuje @minimaxa ??? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Chtěl bych znovu všem, kdo chtějí přijet již ve čtvrtek připomenout, aby jste nám to nezapomněli napsat do přihlášky dolu do poznámky!

Děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...