Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mechanizmus /stahovačka 508 SW


falkom

Recommended Posts

Chcel by som Vás poprosiť . Kde by som mohol kúpiť cely   mechanizmus  508 SW bez motorčeka  na Prave predne dvere.     Najskôr  mi odyšla stahovačka/ na ľavých predných dverach . Tu som opravil cez   opravnú sadu a ani nie po  mesiaci následne aj  na pravých predných dverách  no  na tu už  opravná sada  sa nedá použiť nakoľko  sa  polámalo aj  vodiace koliesko  ,,ktoré je zalisované.  Nechcem to brať  s Peugeotu  lebo tam sa predáva len s motorčekom cely sťahovací mechanizmus .    VIN : VF38ERHHABL037942

Inak  mate s tým podobne problemy ? 

ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ahoj, koupil jsem si nahradu na stahovacku predniho okna. A mam problem .. spatne mi jezdi lanka v kolecku. Delal jsem to na zadnich dverich se stejnou nahradou a zadny problem. Muze mi nekdo poslat navod nebo foto jak majivest lanka k tomu kolecku?  zasilam sve foto.

 

diky

IMAG0370.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Tu by bolo skôr na mieste sa spýtať, že komu ešte neprdla aspoň jedna sťahovačka :D Ja som už menil obidve zadné, skúsenosť s neorigo zatiaľ toľko že funguje ako má, kupoval som vždy sadu z ebay, kde je ten bežec, lanká s pružinami a stredové kolieko na ktoré sa namotávajú lanká, ale to koliesko som ani raz nepoužil, originál sa zatial nepoškodil. Sada vyjde z ebay 18 eur a cca do týždňa je doma z UK, takže celkom pohoda. Výmena prvej bola trošku s nervami, hlavne nasadenie lanka na kladky, druhú som už urobil za pár minút. Inak je tu k tomu dosť pekné vlákno, kde aj popisujem že ako to celé vymeniť: https://www.peugeot-club.com/topic/108717-jak-demontovat-tapecirunk-zadnich-dveri-p-508-sw/

 

Upraveno uživatelem loque
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to téma mám pročtené , já chtěl zkusit právě celou stahovačku bez motoru , na Laguně jsem je měnil na předku a držely několik let bez problému. Jenže ta peugeoťácká mě připadá taková fórová a pro její jednoduchost stojí docela ranec. Objednal jsem opravnou sadu z ebay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celú sťahovačku nemá zmysel meniť, oprava je jednoduchá a podstatne lacnejšia ako výmena celého mechanizmu. Ku koliesku: nepochybujem že pri poškodení je tiež výsledok nefunkčná sťahovačka, ale tie dodávané v opravnej sade mi prišli menej kvalitné a navyše mali rozdielny počet drážok (viac) na lanko a hustejšie pri sebe, takže vyššia pravdepodobnosť, že sa niečo pokazí. Odložené tie náhradné ale mám pre prípad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 měsíce později...

Pánové, prosím, poradíte ? Přestalo mi stahovat levé přední okno. Po stisknutí spínače (poloha nahoru i dolu) ve dveřích cvakne (relé ?) a nic se neděje - okno se nepohne. Doposud s ním žádný problém nebyl. Je nějaký způsob, jak se pokusit o nápravu, anichž bych musel do dveří "vlézt" ? Vypadá to na vadný motorek ?

U pravých dveří jsem už stahovačku opravoval, takže vím, jak se dostat dovnitř a demontovat. Ale to bylo v případě, že mi okno "spadlo" a musel jsem řešit ihned.

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistky jsem kontroloval jako první. Navíc po stiknutí (nadzvihnutí) spínače je slyšet cvakání (jak od relátka), takže ani zde problém nebude. Vyzkoušel jsem otevření ventilaček dlouhým stiskem dálk. ovladače - všechna okna kromě u řidiče se pootevřou. Takže mi asi nezbyde, než sundat tapecírunk a projít kabeláž, konektor a motor ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...