Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lítá volnoběh, chyba P0215


Cybrexis

Recommended Posts

Zdravim klubaci , mam jisty problem ,, kdyz auto nastartuji za studena,, litaji mi otacky na volno beh a nekdy to pak i chcipne.. na dia mam jen P1351 ale to je okruh hzaveni to by nemel byt problem ne ?? a nekdy se mi stane ze kdyz jedu a pribrzdim a podradim auto taky chipne :-/ pak jak se auto zahreje uz volnobeh nelita .. nechapu co to muze delat .. nesetkal se s tim nekdo ? PEUGEOT 407 RHR 100kw 2.0 HDI r.v. 2008  diky za rady jsem s toho uplne nestastny :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by to být DRV ventil na čerpadle, měl jsem ten samý problém, akorát mě to navíc občas po přidání plného plynu hodilo do nouzáku. Nicméně před výměnou mi za studena také lítaly otácky a motor na volnoběh jakoby "houpal", po výměně se vše uklidnilo. DRV ventil lze buď vyčistit, nebo koupit nový (cca. 3500kč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zdravim vas mam porad problem s kolisanim otacek za studena, nekdy tak spadnou dolu ze auto az chicpne, nebo se mi stane ze dojedu na semafory vyradim a auto taky chcipne ,, jak mile je dost auto zahrate jede motor jak hodinky ,, psalo mi chybu p1351 vymenil jsem zhavicky pac auto jelo na jednu,, vymenil jsem vsechny 4 a porad to dela ,, ted uz p1351 zmizela ale objevila se p0215 nekdy se objevi i p0112 a p0088 ale smazal jsem a nejsou tam pouze ta p0215 nevite cim to muze byt uz jsem docela zmateny s toho .. za vsechny rady budu vdecny

AUTO : Peugeot 407 r.v. 2008 2.0 hdi rhr 100kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Lítá volnoběh, chyba P0215

Chyba P0215 je vada odpojovacieho ventilu paliva. Ale RHR nemá tuším samostatný odpojovací ventil,má len DRV - regulátor tlaku paliva a regulátor prietoku paliva . Oba prvky sú na vysokotlakom čerpadle nafty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aké relé?

Vyčistiť ventily len rozobratím,prípadne výmenou tesniacich elementov. Podmienkou ale je , že elektrická časť je OK.

Zadaj tu do vyhľadávania "DRV"....je tu o tom probléme popísané na mraky

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...