Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

silnější motor


juwa

Recommended Posts

zdar borci.jsem tu nový tak mě hned neukamenujte.jde o to,že se ke mě dostala pěkná 106 sport quicksilver v nádherném stavu s motorem 1:4i_55kw.jde o to,že to nejede špatně ale je mi to nějak málo.jako druhé auto na normální ježdění mám stilo z roku 2005 v naftě a peugeotka chci jen sem tam na víkendové ježdění.tak se ptám : je možno do něj zastavět motor z 206 gti?neřešte stk a podobné věci.jen jestli to má smysl tam narvat i s převodovku.samozřejmě s brzdama z té gti...díky za každý rozumný komentář...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, ozzy56 napsal:

na youtrubce jsou přestavby na 6válec, takže 4válec  musí jít , pak dej fotky přestavby :)

jestli do toho půjdu tak až tak v dubnu.po novém roce mám až moc práce a nedostanu se k tomu tak brzo.ale velice rád bych to zrealizoval at je s tím trošku sranda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám druhé auto-s tímto jedu jen sem tam.nejede špatně na 1:4 ale chtělo by to trošku rychlejší.jestli už to budu dělat tak jsem uvažoval nad 1:6i ale když už tak tam nacpu 2.0i.snad se mi to z jara podaří a nebude to půl roku rozdělané v dílně.největší strach mám z elektro instalace.jestli se s tím domluvíme aby to fungovalo jak má jako celek.ale věřím,že s tou přestavbou budou celkem problémy.už jen uložení motoru,poloosy či brzdy...

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

necituj předchozí příspěvek, nesmí se to

jinak, když koupíš bořku 206 GTi, tak vymontuješ celý agregát (motor s převodovkou a silentama) a strčíš ho do kastle 106ky a doděláš držáky silentů, zbytek je už stavebnice :super, elektriku motoru vemeš taky původní...,pokud máš prostory a nezajímá tě STK atd., tak za víkend je to přehozené :roker, samozřejmě po předchozí přípravě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok,sorry,nevěděl jsem to.a co si myslíš o ramenách?nechat je asi původní.jen brzdy chci přehodit na předku i zadku z té gti.stk mám samozřejmě platnou ještě necelý rok.z jara bych udělal novou a pak bych tam šupnul silnější motor.jen nevím jestli poloosy budou sedět.jestli nebudou o trošku delší z té 206...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ramena, poloosy, brzdy atd. jsou stavebnice, jak píšu, použiješ z 106GTi, nebo z té 206ky, poloosy se dají v nejhorším zkrátit a svařit, popřípadě ze dvou typů udělat ten, co potřebuješ (aby pasovaly drážky na straně k diferáku i k náboji), stačí jen soustruh a svářečka

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sranda :), to ani nee, ale chce to pořád měřit atd., pokud máš k dispozici toho dárce orgánů (206GTi), tak máš vlastně všechno, co potřebuješ, zbytek na vrakovišti bude za pár kaček, nějaké svařování výfuku atd., zpevnění podběhů kvůli držákům agregátu ani nepovažuju za přestavbu, když s tím na STK nepojedeš...,tak se potom na jaro ozvi i s fotkama ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...