Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunguje ventilátor topení


Jiri74

Recommended Posts

Zdravím vás, mám problém s ventilátorem topení. Při zapnutém klíčku do druhé polohy zapnu ventilátor a někdy běží a někdy ne (na jakoukoliv rychlost), když běží motor, tak to samé, ale když zapnu ventilátor topení a nejde, tak se současně se zapnutím roztočí ventilátor chladiče nezávisle na teplotě motoru, vypnu topení (i když nefouká) a vypne se i ventilátor chladiče, myslím si, že nefunguje i klima, i když není tak velká zima. Prosím vás nevíte kde by mohl být problém? Děkuji.  Peugeot 206 r.v. 1999 1.4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš trochu nesrozumitelně.

Tak z druhého konce:

- ventilátor chladiče se zapne vždy, když zapneš klimu (tzn vypne když vypneš celé topení). Krom toho samozřejmě zapíná, když je horká chladicí kapalina.

- ventilátor u topení je u 406 napájený přes spínací skříňku a bývá vypálený kontakt, nevím, jak u tvojí 206

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Šlo o to, že když jsem zapl ventilátor topení, tak se místo ventilátoru topení roztočil ventilátor chladiče, ale jen někdy a i při studeném motoru. Prostříkal jsem pojistky kontoxem a zdá se, že už to funguje normálně, ale taky jsem zároveň "pohýbal" drátama u spínací skříňky, takže uvidím časem, jestli to bylo tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...