Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zprovozneni Mirrorlinku a telefonu Samsung


macik.83

Recommended Posts

Ahoj, vcera se mi podarilo zprovoznit mirrorlink v aute. Ma sve mouchy(je potreba obcas zmacknout LG MIRROR DRIVE dvakrat, aby se spustil), ale vcelku funguje. Vcera zkousen youtube za jizdy. Nasdilim sem, tak jak jsem to popsal na facebooku ve skupine. Nekomu to jde, k nekomu se tam snad dopracujeme (Davide :D). Tak snad to pomuze, navod jsem sepsal tak jak to umim, tak prosim, berte to s rezervou, pokud to pro nekoho neni dostatecne odborne...

 

1. nainstalovat car mode (tady dodam), ze me se to proste nainstalovat nepodarilo, nejspis je v softwaru jiz nejaka zakladni verze, nevim. Kazdopadne car mode stahnete pres Galaxy Aps

2. Google play a tam stahnout LG MIRROR DRIVE

3. v nastaveni (zmena nastaveni systemu) musite zablokovat aplikaci vyse, tj LG MIRROR DRIVE, viz foto cislo 1

4. Google play a nainstalovat BUTTON SAVIOR

5. Spustte BUTTON SAVIOR, zepta se vas na povoleni, souhlaste a nastaveni by melo vypadat viz foto cislo 2, ja ho mel automaticky ze systemu, ale dost na tom zalezi

6. Spojte vas telefon s USB ve vasem voze a spustte primo na displeji radia LG MIRROR DRIVE

Uz jen poznatek, trebas v menu telefonu, jsem spoustu aplikaci nenasel, pomohlo mi, ze jsem si je dal na hlavni plochu nahoru, tzn nariklad, whatsapp, youtube a podobne.

1.jpg

2.jpg

Upraveno uživatelem macik.83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...