Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna jednotky BSM ( peugeot 206+)


martin.holub

Recommended Posts

AHOJ, z důvodu nefunkčního ostřikovače předního okna budu muset vyměnit jednotku BSI v motoru ( v Peugeotu mi řekli , že ostřikovač nefunguje kvůli vadné BSI jednotce  a nabízejí mi novou za 5.500,- Kč bez práce ). 

Chci si ji koupit někde použitou a vyměnit sám  - co to obnáší , na co si dát pozor atd, nebo jaké můžu očekávat problémy ??? Dělal to někdo z vás tu výměnu ???  

Upraveno uživatelem martin.holub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je něco špatně... BSI je řídící jednotka auta.. ta je pod volantem a nová nestojí 5,5k... v motorovém prostoru je jednotka ECU motoru.. ta taky nestojí 5,5k.. a pak je tam BSM jednotka.. což je rozvodná jednotka plná relátek a pojistek a to bude zřejmě ona :) 

 

v tom případě potřebuješ stejné týpové označení (BSM B1,B2,B3,B4,B5) a především výrobce aby vše fungovalo jak má ;) Nic se kódovat nemusí a práce je to tak na hodinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JOJO....to bude asi ono - řekli mi že motorek je v pořádku a že je problém v "...." jednotce ( a nevím jsetli řekli "BSI" nebo "BSM") 

zadní ostřikování funguje, přední ne ... 

MÁM NÁPAD : chci proto zkusit přehodit polaritu na motorku, aby místo zadního ostřikovače ostřikovalo vpředu ( při odtlačení páčky od sebe se rozjede stěrač vzadu, ale ostříkne to vepředu ) - myslíš že to bude takto nouzově fungovat ?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...