Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bezpečnostní šroub nejde vysroubovat


maruskamichalek

Recommended Posts

jsem tady,první možnost neuspěšne,a druhá možnost jsem narazil ořech od goly aaa pak to šlo ven:supergola ořech ko a sroub taky,ale to je fuk,ja vam dekuji za rady:potleska jdu pokračovat davat věci do auta,ale co mě naštvalo že obě strany na zadné napravě jsou v haji Silentbloky ramena ,10 a 11 a zas musim kupovat

_vyr_2120zadna-naprava-peugeot-407.png

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak věci jsem ještě objednal ty silentbloky:super nebylo to drahe 4 silentbloky 30 eur na parádu:Ddva leva strana a dva práva strana:super jinak tady je odkaz kolik věci ma zadny náprava myslím silentbloky,jde vidět jak peugeot nešetřil:bojim https://www.drive2.ru/l/9216624/?utm_referrer=https%3a%2f%2fwww.google.sk%2f&fa821dba_ipp_uid2=TJlO1lvkqh7GLSIl%2fjfZY7MfEckKGNm93jkTyWA%3d%3d&fa821dba_ipp_uid1=1512815026761&fa821dba_ipp_key=1512815026761%2FOMaa4i9rYacFIvqTy7pFjw%3d%3d ale ja uz mám pomálu taky vše nové.ve předu mam úplně vše nové,a vzadu jen par věci taky mě to uz stálo 1000 eur :super

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 roky později...
V 8. 12. 2017 at 15:45, maruskamichalek napsal:

Tady dávám foto,i ten ořech je nic moc ,tak musím dát  nové i šrouby ted jsem ty 3 kola ani radši moc neutahoval

 

Zdravím. Chci se zeptat jestli by jste mi pujcil ten orech? Resim stejny problem. Děkuji za odpověď Adam

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněny obrázky z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...