Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nebrzdí , ani když mu domlouvám.


David607

Recommended Posts

Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit. Mám trable se svým mazlikem Peugeotem 607 2.2hdi automat 98kw. Stalo se mi několikrát, že při dobrzdovani za auto se kousl brzdový pedál. Stačí lehce se ho dotknout a ztvrdne. Nejde ušlápnout a auto tím pádem nebrzdí a jede dal. Zastavil jsem až o Megana. Nemá s tímto někdo zkušenost? Napadl mě hlavní brzdový válec. Dekuju za rady. Jsem už z této věci zoufalý .Dekuju za rady. Jenom ještě doplním. Dia nic neukazala. Akorát špatný snímač ABS v právem zadním kole, ale to by asi nezablokovalo brzdy takhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že tomu vůbec nerozumíš, takže podle mne servis :myslim vrtat se v brzdách a nerozumět tomu není dobrá kombinace

asi ti blbne podtlak k posilovači--když pedál ztvrdne, šlápni na pedál silou, pokud to bude brzdit (slabě), je to podtlakem

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahoj, jezdím starou 406kou a mám stejnej problém jako měl tady kolega. Když to přijde tak se ten pedál nedá vůbec sešlapnout drnčí jako by ABS a auto prostě jede dál. Moc by se mi hodila rada, někoho kdo měl stejný problém a vyřešil ho. Předem děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David607 tam měl špatný snímač ABS, ačkoli toto dále nerozvíjeli.

Bandak doporučuju diagnostiku, zjistit stav snímačů, ale také řídící jednotky ABS a jestli máš tak ESP, v tom případě je tam i čerpadlo. Výšeuvedenou radu - sundat hadičku - zkus taky. Ale to by neposilovalo trvale, nejen občas.

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...