Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dpf on


tokys

Recommended Posts

dnes jsem rozebral dpf a ejhle---byl vykuchanej,mam jinej že ho tam dam,ale zda to neni zbytečný,možna že ma i upraveny softver-to nevim,a je na pul vykuchany i katalyzator,----------------------------lze to dat do puvodniho stavu ? a jak na to ??? poradte prosím ,díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše celda, taky jsem si nechal vyměnit FAP, ale furt se nechtěl přes diag přihlásit (nebo tak něco), tak výměna řídící jednotky a nakonec ještě výměna nádržky na adivum, protože nejelo čerpadlo a z nějakéch 16500kč za výměnu FAPu a doplnění aditiva bylo rázem 27000kč a to sem měl ještě diagnostiku zdarma, protože na tu nádržku sem čekal 2 měsíce.

Mám 2,0HDi 100kw RHR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nechápu proč některá prasata (ti co provádí FAPoff) vymlátí v rámci FAPoff i katalyzátor.

Adekvátní trest by bylo nechat jim to pak pěkně šňupat na nějakou dobu, ať vidí jaké je to pošušňáníčko.

K dotazu Slicka - no projdeš jak kde, záleží na poctivosti té které stanice. Nedá se to paušalizovat. Myslím si, že jsou pořád stanice kde projdeš i s tím co teď máš a na druhou stranu někde neprojdes, ani když tam vrátíš vše, protože se třeba nebudou schopni na emisích spojit s ŘJ (může se stát).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...