Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

trable s 807


Petridas

Recommended Posts

před 2 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

ja to delal pred garazi - ale to bylo trochu teplejc - jelikoz se s autobusem do moji malicke garaze nevlezu mel sem tam strceny jen cumak a prdel venku (rozdil podlah cca 20cm) + prdel vyheverovanou

Tak to okouknu,mnajedu na nájezdy a uvidím jak budu manipulovat s "ježkem v kleci" :-) díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš zespoda. A určitě máš plnou že. Já jsem měnil na berlingu čerpadlo v nádrži a taky jsem musel zespoda byla plná nádrž a venku bylo okolo -12°C a jiný auto jsem v té době k dispozici neměl a dílnu taky ne takže jsem se na to musel vrhnout chca nechca pamatuju si že jsem měl nataženej prodlužovák a pod auto jsem si foukal elektrickým fukarem moc to nepomáhalo ale pro ten pocit,  teď už je to jiné teď mám druhé " auto " i dílnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Véno, díky za info, naštěstí mám ještě další kočáry, takže nemusím za každou cenu se válet pod autem, mám ještě Jumpy 1,9 TD najeto 650000 km...... a stále frčí!! a kastle je bez koroze a po novém roce bude opravený Galaxy , takže jediný pocit s P busem je aby mne nenechal někde na trase se chcíplým čerpadlem. Ještě musím někde koupit zadní sedačku nebo lavici do 807

Upraveno uživatelem MStas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

má naftový motor, tam čerpadlo benzínu asi nebude :)

Petridas--dej VIN a kouknu, zda čerpadlo v nádrži vůbec máš, ale jestli máš na motoru balonek, tak zapumpuj tak 30 vteřin před ranním startem

pokud máš balonek, nemáš el. čerpadlo v nádrži :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...