Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 306


Vaclav 1250

Recommended Posts

Chtěl bych poprosit o radu uz si nevim rady mam 306 1.9D zacalo mi neco hucet pri urcitych otacek na 5 kolem 90km a pak ve 130km myslel jsem si ze je to prwvodovka ale nakonec jsemji mel na serizeni vule a prej ze by mela byt v poradku dalsi vec kdyz jsem vyradil kdy to hucelo a pridal otacky na volnobeh tak je to slyset taky tak jsem kuli tomu udelal vymenil novy remen  na rozvodech a skontroloval kladky na kterych je najeto 15tisic ani nevim jak spravne napnout remen delal jsem ho priblizbe na 90 stupnu a neni slyset ze by knoural ale dela to porad a jak je remen na pris.tak je vse nove nap.kladka vodoci aleternator repas tak uz zbyva jen sevo je mozne ze mohou to byt loziska ? dekuji za pomoc uz jinak nevim ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Název vlákna "peugeot 306" v sekci "peugeot 306" opravdu moc nenapoví, s čím bojuješ a s čím potřebuješ poradit ... Co se Tvého problému týká - použil jsi HLEDÁNÍ ? O 306 jsou toho tu za ty roky napsané stohy ...

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsi převodovku na seřízení vůle? To má být proboha co??? Hučí to přesně odkud?To se dá snadno vysledovat, stetoskop znáš? Napínání rozvodového řemene u 1,9D je automatické, napínací kladka je odtlačována pružinou, takže je třeba ji jen nechat napnout řemen tak jak sama chce, a v té poloze zajistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...