Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 2.0hdi problem se startem


podgy4

Recommended Posts

Ahoj klubáci, hledal jsem hodně témat se startem ale nikde není můj problém.Mám 307 sw 2.0hdi 100kw a kdyz je pod 5.stupnů, tak mám velký problém nastartovat.rano prijdu nazhavim ale motor tocí cca 5.sekund(i déle) a pak zacne postupně chytat.pak chytne a hned chcípne.takhle cca 3x opakuju a pak chytne.motor jakoby zakopava a vydava strasne zvuky(klepaní jako by kov, na kov).po chvilce se ustali a je vse ok.kontrola vstriků pres banky ok-neprotekají, žhavičky vyměněny, žhavení funguje.nafta nespadáva, tlak v railu po ránu 230bar.nemáte někdo nějakou radu?je to strašně otravný když nemůžu startovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tazko nieco tipovat , je to siemens.....ked bude -10C , napojit na diag , merane hodnoty a startovat....uvidis ako pojde tlak hore ,

ci skoci na pozadovanu hodnotu , alebo postupne sa bude k nej blizit...spolu sledovat percenta drv.....

kontrola vstriků pres banky ok-neprotekají,  ?   to akoze do prepadu nejde nic....tak nemas naftu...musi padat...

touto skuskou , ale nezistis ci su dobre , mozu tiect do valcou , co je horsie...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...