Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Expert Tepee 2010 topení zadní části


Zarag

Recommended Posts

No tyhle relátka určitě mají vliv na chod toho "  bufíka " . Myslím že ve sekci 807 se taky řeší spousta věcí okolo " bufíka " zkus to tam prohledat tam bude minimálně popsáno k čemu všemu přesně slouží IPCU .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎17‎. ‎10‎. ‎2018 at 18:57, sallyk napsal:

Nebo se jukni na nejbližšího dealera a zajeď tam https://www.webasto.com/cz/dealerlocator/

@Jamesson Nemáš foto obalení toho přívodu vzduchu případně čím si to obalil?? Moc by mě to zajímalo, děkuju  Ještě jsem se nekoukal ale to těsnění na dveřích si koupil kde, přijde mi to taky jako dobrá věc

 

Ahoj,

posílám fotky té izolace sání do kabiny, opravdu znatelně to utlumilo  hluk do kabiny. Ještě jsem to pak ze zbytků dotunil na bocích, tam je vidět ten matroš, ale obch.název nevím,

Snad to pro inspiraci pomůže.

Jamesson

IMG_3302.JPG

IMG_3304.JPG

IMG_3305.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
V 3. 1. 2018 at 10:34, Zvěřina napsal:

Už to mám propojený a konečně topím, jen to ještě chtělo pořádně odvzdušnit.

Tady je schema topení-  jestli Ti nevadí italština.

Zdravim, chtel jsem se zeptat, jestli je ve Scudu taky to stejne cerpadlo jako v Expert/Jumpy ?

Na webu vidim jen 6462V9 pro Pegueot a Citroen, ale predpokladam, ze tam je urcite to same.

Tomas

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 měsíce později...

Ahoj.

TAk jsem si na 1. mája taky koupil - ne expert, ale scudo. Tak doufám, že když je to jedna rodina tak mě nevyhodíte :) Díky za toto téma, docela mě to vysvětlilo, proč ráno mrznu 😄 Zkusím ho taky vykuchat, snad se k tomu dostanu přes léto, aby to na zimu bylo :) Jinak je to auto zatím úžasný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Ahoj, tak první zima a také netopím vzadu. Máte zkušenost, dá se bez funkčního zadního topení vytopit druhá řada, aby tam lidi nemrzli, řekněme do venkovních -5°C, při delší cestě ?

Upraveno uživatelem mikem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím o radu, když pustím topení vzadu, tak trubky dozadu teplý, vzadu přívodní trubka teplá, ale ta zpáteční studená. Jako by se to někde seklo v tom výměníku vzadu a do zpátečky už to nejde. 
Zkoušel jsem odvzdušňovat, chvíli to šlo dobře, cca 0,5l kapaliny s bublinama, ale pak se to zastavilo a nic. Už se to ani nehlo, ani ven ani dovnitř. Ovládací servo vzadu funguje, fouká to dolu na nohy.

nevíte nebo nemáte nápad čím by to mohlo být ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 12. 2020 at 10:02, mikem napsal:

Ahoj, tak první zima a také netopím vzadu. Máte zkušenost, dá se bez funkčního zadního topení vytopit druhá řada, aby tam lidi nemrzli, řekněme do venkovních -5°C, při delší cestě ?

Také jsem měl problém, že to vzadu netopilo...

Měl jsem v ovládacím ventilu utrhnutý háček, který ovládá šoupě. Ventil jsem celý rozebral a šoupě vyndal, nyní je to stále otevřené i dozadu.

Vytopit se druhá řada dá, ale déle to trvá a možná se i potí okna.

Doporučuji ten ventil vykuchat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bilibikla napsal:

Také jsem měl problém, že to vzadu netopilo...

Měl jsem v ovládacím ventilu utrhnutý háček, který ovládá šoupě. Ventil jsem celý rozebral a šoupě vyndal, nyní je to stále otevřené i dozadu.

Vytopit se druhá řada dá, ale déle to trvá a možná se i potí okna.

Doporučuji ten ventil vykuchat...

ventil uz jsem udelal, ten co je za bufikem pod ridicem, pres ten to projde, cerpadlo jede, teplo se dostane az dozadu. Ale tam se to nekde zasekne a uz se to nedostane do ty zpateckovy hadice. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli máš trubku teplou až dozadu tak tam kapalina teče a tedy to není zcela neprůchodné kdyby bylo tak by trubka byla teplá max. kousek za regulační ventil

hledal bych vzadu v regulaci, to že by nejelo oběhové čerpadlo co je dole pod řidičem u toho regulačního ventilu se mi nezdá - oběh od motoru by to tam bez čerpadla natlačit asi nezvládl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oběhové čerpadlo pod řidičem jede, když se na něj sáhne tak je to cítít a teplá voda jde rychle i za něj.

nevíš jak je to vzadu rozvedené, co tam všechno je ? kam se podívat. Přijde mi, jako že to tam je někde ucpaný, nevím jestli tam je také nějaký ventil, který to nějak uzavírá/přepíná. nedá se najít někde nějaký schéma toho zadního výměníku ?

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj celý přímo předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...